Komentāri

Lai nenāktos ziņot par ugunsgrēkiem, kas izcēlušies adventa vainagā dedzinātu svecīšu dēļ, ir vērts ieklausīties dažos glābēju padomos, kā svētku vainagu un visu iedzīvi nepārvērst pelnos jau pirmajā vakarā.

Jau šo svētdien atkal iedegsim pirmo sveci adventa vainagā un aizsāksim svētku gaidīšanu, bet, vai esam aizdomājušies, cik drošs ir mūsu pašu gatavotais vai iegādātais svētku dekors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdrošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks atgādina pamatlietas, ko vajadzētu atcerēties, aizdedzinot svecītes adventa vainagā vai eglītes zaros. Zem tā būtu vēlams palikt kādu lielāku šķīvi, lai vainags neatrodas uz koka virsmas, kas varētu aizdegties. Tāpat sveces nav ieteicams atstāt bez uzraudzības un tikmēr doties uz citu telpu.

Pērn izcēlās 31 ugunsgrēks bez uzraudzības atstātu svecīšu dēļ. Šogad reģistrēti jau 15 šādi ugunsgrēki un tajos cietuši pieci cilvēki. Ja esat pamanījis uguns nelaimi tās izcelšanās brīdī, jums ir iespēja glābt situāciju. Galvenais – uzmanieties dzēšanas darbos izmantot sintētiskus audumus. Vislabāk palīdzēt spēj stiklšķiedras audumi.

Video

Lasi vēl