Komentāri
Nepārspīlē ar sauļošanos! Slimnīcās jau pirmie upuri
Foto: Flickr.com / m00by

Pagājušajā diennaktī slimnīcās nogādāti trīs cilvēki pēc pārkaršanas saulē, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja.

Vidzemē slimnīcās nogādāti divi mazi bērni, kuri dienu pavadīja saulē, – trīs gadus vecs zēns un vienu gadu vecs zēns. Savukārt Kurzemē slimnīcā nonāca 24 gadus vecs vīrietis, kurš arī visu dienu pavadījis saulē. Vīrietis bija lietojis alkoholu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā pagājušajā diennaktī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi devušies uz 1049 izsaukumiem, tajā skaitā 167 gadījumos palīdzējušie iedzīvotājiem, kuri guvuši dažādas traumas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl