Neparasts festivāls “Survival kit 9” tuvojas! Ieskaties tā galvenajā izstādē

Komentāri
Neparasts festivāls “Survival kit 9” tuvojas! Ieskaties tā galvenajā izstādē

Bijušajā Latvijas Universitātes (LU) Bioloģijas fakultātes ēkā tiek eksponēta festivāla “Survival kit 9” galvenā izstāde.

Šogad festivāla centrālā tēma ir pasaules uztveres paplašināšana un mācīšanās no dabas. Lai to atainotu, bijušajā LU Bioloģijas ēkā Kronvalda bulvārī 4 ir uzbūvēti 24 mākslinieku darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No sēņu audzēšanas zinātnisko eksperimentu laboratorijām un gleznām, ko bez cilvēka pieskāriena zīmējis purvs un kukaiņi, līdz roņu balsīm tukšās universitātes kāpņutelpā un eksotisku putnu dziesmām ēkas ārpusē,” par izstādi sacīja Krivade.

No 8. septembra līdz 1. oktobrim Rīgā norisināsies laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit 9”, aģentūru LETA informēja Krivade.

Šī gada izstādē ar saviem darbiem piedalīsies tādi mākslinieki kā Marija Tereza Alvisa, Lorija Andersone, Žonatass de Andradi, Lota Antonson, Hildura Bjarnadoutira, Juris Boiko, Andris Eglītis, Ieva Epnere, Annika Eriksone, Andris Grīnbergs, Laima Žurgina, Džims Holjoaks, Nona Inesku, Brita Marakata-Laba, Kristīne Edlunda, Žans Penlevē, Andrejs Polukords, Krišs Salmanis, Ehsans ul Haks, Nomeda Urbona un Gedimins Urbons, Džeimss Vebs, Gernots Vīlands, Vona Kitji un citi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl