Neparasts festivāls “Survival kit 9” tuvojas! Ieskaties tā galvenajā izstādē

Komentāri
Neparasts festivāls “Survival kit 9” tuvojas! Ieskaties tā galvenajā izstādē

Bijušajā Latvijas Universitātes (LU) Bioloģijas fakultātes ēkā tiek eksponēta festivāla “Survival kit 9” galvenā izstāde.

Šogad festivāla centrālā tēma ir pasaules uztveres paplašināšana un mācīšanās no dabas. Lai to atainotu, bijušajā LU Bioloģijas ēkā Kronvalda bulvārī 4 ir uzbūvēti 24 mākslinieku darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No sēņu audzēšanas zinātnisko eksperimentu laboratorijām un gleznām, ko bez cilvēka pieskāriena zīmējis purvs un kukaiņi, līdz roņu balsīm tukšās universitātes kāpņutelpā un eksotisku putnu dziesmām ēkas ārpusē,” par izstādi sacīja Krivade.

No 8. septembra līdz 1. oktobrim Rīgā norisināsies laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit 9”, aģentūru LETA informēja Krivade.

Šī gada izstādē ar saviem darbiem piedalīsies tādi mākslinieki kā Marija Tereza Alvisa, Lorija Andersone, Žonatass de Andradi, Lota Antonson, Hildura Bjarnadoutira, Juris Boiko, Andris Eglītis, Ieva Epnere, Annika Eriksone, Andris Grīnbergs, Laima Žurgina, Džims Holjoaks, Nona Inesku, Brita Marakata-Laba, Kristīne Edlunda, Žans Penlevē, Andrejs Polukords, Krišs Salmanis, Ehsans ul Haks, Nomeda Urbona un Gedimins Urbons, Džeimss Vebs, Gernots Vīlands, Vona Kitji un citi.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl