Neparasts festivāls “Survival kit 9” tuvojas! Ieskaties tā galvenajā izstādē

Komentāri
Neparasts festivāls “Survival kit 9” tuvojas! Ieskaties tā galvenajā izstādē

Bijušajā Latvijas Universitātes (LU) Bioloģijas fakultātes ēkā tiek eksponēta festivāla “Survival kit 9” galvenā izstāde.

Šogad festivāla centrālā tēma ir pasaules uztveres paplašināšana un mācīšanās no dabas. Lai to atainotu, bijušajā LU Bioloģijas ēkā Kronvalda bulvārī 4 ir uzbūvēti 24 mākslinieku darbi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“No sēņu audzēšanas zinātnisko eksperimentu laboratorijām un gleznām, ko bez cilvēka pieskāriena zīmējis purvs un kukaiņi, līdz roņu balsīm tukšās universitātes kāpņutelpā un eksotisku putnu dziesmām ēkas ārpusē,” par izstādi sacīja Krivade.

No 8. septembra līdz 1. oktobrim Rīgā norisināsies laikmetīgās mākslas festivāls “Survival Kit 9”, aģentūru LETA informēja Krivade.

Šī gada izstādē ar saviem darbiem piedalīsies tādi mākslinieki kā Marija Tereza Alvisa, Lorija Andersone, Žonatass de Andradi, Lota Antonson, Hildura Bjarnadoutira, Juris Boiko, Andris Eglītis, Ieva Epnere, Annika Eriksone, Andris Grīnbergs, Laima Žurgina, Džims Holjoaks, Nona Inesku, Brita Marakata-Laba, Kristīne Edlunda, Žans Penlevē, Andrejs Polukords, Krišs Salmanis, Ehsans ul Haks, Nomeda Urbona un Gedimins Urbons, Džeimss Vebs, Gernots Vīlands, Vona Kitji un citi.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl