Komentāri
Nepalaid garām! Naktī uz pirmdienu Latvijas debesīs būs redzama neparasta parādība
AP/SCANPIX

Latvijas debesīs naktī uz 14. decembri, svētdienu, būs vērojama visai neparasta dabas parādība – Geminīdu meteoru plūsma, vēsta portāls StarSpace.lv.

Aptuveni 3% no Geminīdu meteoriem debesīs atstāj ar aci pamanāmu “švīku”, kas debesīs redzama kādu laiciņu pēc tam, kad pats meteors no acīm jau pazudis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienas stundas laikā varētu būt redzami apmēram simts meteori. Jācer vien, ka 14. decembra naktī debesis nebūs apmākušās.

Astronomijas eksperti pauž, ka decembrī būs vērojamas arī citas “krītošās zvaigznes” jeb meteoru plūsmas. 16. decembrī gaidāma Piscīdu plūsma, kas tika atklāta 1973. gadā – jauna, mazāk pētīta un salīdzinoši vāja meteoru plūsma. Savukārt naktī uz 23. decembri būs vērojama Ursīdu plūsma – meteorus varēs skaitīt visu nakti.

Foto – Geminīdu meteori pasaules debesīs:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl