Nepalaid garām! Brīvdabas muzejs rīko pasākumu “Gaismas spēles ziemas mijkrēslī”

Komentāri

Par skaistu un tiešā nozīmē – gaišu – tradīciju Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā kļuvusi dažādu ēku izgaismošana gadumijas laikā.

Jau ceturto gadu Brīvdabas muzejs rīko pasākumu “Gaismas spēles ziemas mijkrēslī”, kura mērķis ir radīt gaišāku noskaņojumu tumšajos novakaros, un padarīt viesošanos muzejā tīkamāku un interesantāku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No trijiem pēcpusdienā līdz astoņiem vakarā Brīvdabas muzejs pārvēršas pasaku valstībā, jo tiek izgaismotas vairākas ēkas. Kā stāsta muzeja pārstāvis Igors Ziemelis, īpaši izgaismotas tiek arī dažādas istabas, kas apmeklētājiem dod iespēju redzēt, kā mūsu senči svinējuši svētkus, ielūkojoties pa māju logiem.

Brīvdabas muzeja apmeklētājus viņš aicina ņemt līdzi lukturi, jo ne visas takas ir izgaismotas. Tāpat noderēs termoss ar siltu dzērienu un kāds pīrādziņš, lai viesošanos muzejā padarītu vēl patīkamāku!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl