Neoficiāla informācija: Valsts policija lūgusi sākt kriminālvajāšanu pret Loginovu

1 komentārs

Valsts policija lūgusi prokuratūru sākt kriminālvajāšanu pret divām Rīgas brīvostas amatpersonām. Neoficiāla informācija liecina, ka apsūdzību lūgts uzrādīt Rīgas brīvostas pārvaldniekam Leonīdam Loginovam un viņa vietniekam Aigaram Pečakam.

Policija un Rīgas brīvostas pārstāvji šo informāciju pagaidām nekomentē. Abas personas tiek turētas aizdomās par ļaunprātīgu dienesta stāvokļa izmatošanu mantkārīgā nolūkā, proti, prēmiju izmaksu laikā, kad valstī tas bija liegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prokuroram lēmums par to, vai sākt kriminālvajāšanu, jāpieņem desmit dienu laikā pēc tam, kad saņemts lūgums no izmeklēšanas iestādes.

Foto:

Tikmēr pats Loginovs un Pečaks uz TV3 Ziņu žurnālistu telefona zvaniem neatbild. Savukārt brīvostas preses pārstāve aizbildinās, ka nav saņemta oficiāla informācija, un komentārus nesniedz. Nerunīga ir arī Rīgas domes vadība.

Policija norāda, ka šī ir pirmā lieta, kas rosināta tieši par nelikumīgu prēmiju izmaksu.
Tās skatījumā, savāktie pierādījumi ir pietiekami, lai vainīgos sauktu tiesas priekšā. Aizdomās turamajiem draud četru gadu cietumsods. Par to, vai šīs personas drīkst turpināt pildīt savus pienākumus, policija spriest atturas.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl