Nenostiprināti būvmateriāli apdraud Olaines 1.vidusskolas audzēkņus

Komentāri

Olaines 1. vidusskolā šobrīd plānots uzsākt veco korpusu siltināšanas darbus, lai ziemā taupītu uz apkuri. Daudziem vietējiem iedzīvotājiem gan saistībā ar gaidāmajiem remontdarbiem radušies jautājumi, kā tas ietekmēs bērnu drošību, jo uz jumta izvietotie būvmateriāli novietoti bīstami tuvu malai, kas stiprākā vējā var uzkrist kādam uz galvas.

”Degpunktā” komanda šodien saņēma vēstuli ar fotogrāfiju no skatītājas Sandras, kura norāda uz bīstamo situāciju, kas izveidojusies Olaines 1, vidusskolā.

Viņa raksta: ”Cerot uz jūsu atbalstu, vēršos pie jums, jo nav ne jausmas, pie kā vērsties. Izskatot Valsts darba inspekcijas mājas lapu nevar atrast neko, kur varētu ziņot par nejēdzību, kas šokē jau vairākas nedēļas. Šī ēka ir Olaines 1. Vidusskola – bērni ir pakļauti briesmām! Uz jumta ir redzami siltināšanas bloki, kas parādījās septembra sākumā. Katru dienu garām iet skolēni. Drošības šeit nav nekādas – ne tie bloki ir nostiprināti, ne nožogoti! (…) Turklāt, jau 2 nedēļas nenotiek nekādi remontdarbi.”

Skolas vadība ”Degpunktā” komandai apstiprina, ka remontdarbi ir apstājušies, taču būvmateriāli noteikti tiks nostiprināti.

Būvniecības darbus šajā objektā veic SIA ”Frontons”. Vakar firmas vadība apsolījusi draudīgo situāciju novērst, piesienot būvmateriālus pie skursteņiem.

Lasi vēl