Komentāri

Olaines 1. vidusskolā šobrīd plānots uzsākt veco korpusu siltināšanas darbus, lai ziemā taupītu uz apkuri. Daudziem vietējiem iedzīvotājiem gan saistībā ar gaidāmajiem remontdarbiem radušies jautājumi, kā tas ietekmēs bērnu drošību, jo uz jumta izvietotie būvmateriāli novietoti bīstami tuvu malai, kas stiprākā vējā var uzkrist kādam uz galvas.

”Degpunktā” komanda šodien saņēma vēstuli ar fotogrāfiju no skatītājas Sandras, kura norāda uz bīstamo situāciju, kas izveidojusies Olaines 1, vidusskolā.

Viņa raksta: ”Cerot uz jūsu atbalstu, vēršos pie jums, jo nav ne jausmas, pie kā vērsties. Izskatot Valsts darba inspekcijas mājas lapu nevar atrast neko, kur varētu ziņot par nejēdzību, kas šokē jau vairākas nedēļas. Šī ēka ir Olaines 1. Vidusskola – bērni ir pakļauti briesmām! Uz jumta ir redzami siltināšanas bloki, kas parādījās septembra sākumā. Katru dienu garām iet skolēni. Drošības šeit nav nekādas – ne tie bloki ir nostiprināti, ne nožogoti! (…) Turklāt, jau 2 nedēļas nenotiek nekādi remontdarbi.”

Skolas vadība ”Degpunktā” komandai apstiprina, ka remontdarbi ir apstājušies, taču būvmateriāli noteikti tiks nostiprināti.

Būvniecības darbus šajā objektā veic SIA ”Frontons”. Vakar firmas vadība apsolījusi draudīgo situāciju novērst, piesienot būvmateriālus pie skursteņiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl