Šonedēļ daudzus satrieca baisie notikumi Dobelē. Pēc vecāku nāves, kuri, visticamāk, mira pārdozējot narkotikas, dzīvoklī ilgstoši vieni paši palika mazi bērni. Viens no viņiem- deviņus mēnešus vecs zīdainis- nomira bada nāvē. Tā bija romu ģimene – tautība varbūt nespēlētu lielu lomu, ja ne rūgtā realitāte, ka salīdzinoši nelielā čigānu kopiena Latvijā ir ārkārtīgi slikti integrēta un joprojām saskaras ar diskrimināciju. Īpaši – darba tirgū, kas ģimenes iespiež nabadzības zonā.

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • RusiaGavno

  RusiaGavno

  Nabadziņi, ja neņem darbā tad lai paši kļūst par darba devējiem, nevis sutināt dirsu.
 • zuze

  zuze

  Tos ciganus neviens neciena un necienis! Ja pat stav man blakam tas cigans,skaties ka tik nebutu apzagts!
 • Gīna

  Gīna

  Labi ja 1/4 viņi ir tādi, kas godīgi strādā.Paskatieties kas notiek ģimenes dārzos un dārzk sabiedrības dārzos, kad tuvojas ražas laiks! Tu naktī savā vasarnīcā uz savas zemes nevari iziet ārā.Ped. vasarā lielākā daļa ar mašīnām, jo neviens jau viņus nekontrolē. 2015. gada vasarā siroja ar spilgtiem,ilgi degošiem kabatas lukturīšiem, jo viss jau pa dienu noskatīts. pašvaldības policija nulles vērtībā, jo neies jau pa grāvjiem tumsā meklēt noslēpušos čigānus. ar narkotikām arī prot labi tirgoties un nogaršo arī paši.
 • Booooooo
 • Mazgadìgais

  Mazgadìgais

  Paši vini liek par sevi tā domāt ja runājam par vairumu tacu nevaru to teikt par visiem esmu ari saticis foršus un izglitotus romus.
 • vecais

  vecais

  Krievu laika darbs bija jebkur ,vaitad kads ciganu tautibas parstavis stradaja ,,es personigi to neredzeju .
  Andeleties pie veikaliem to gan redzeju ,,vainu vaig meklet pasos sevi .
 • tdi

  tdi

  Tikai un vienīgi paši čigāni vainīgi,pirms vairojas,lai padomā,pārsvarā,zagļi,blēži,krāpnieki mazizglītoti-analfabēti...
 • Inga Egle

  Inga Egle

  Ka tauta visiem zināma ar sliktu slavu,bet kur ir vainīgi bērni? Ja bērni dzīvotu mīlestība,normāla ģimene. Iegūtu izglītību. Arī dzīvē viss veiktos labāk. Labprāt palīdzētu šiem bērniem. Ja ļautu pat paņemtu pie sevis.
 • Pāķe

  Pāķe

  Dzīvoju mazpilsētā, protams, ir arī romi.
  Kas grib strādāt,strādā un pelna un var aprūpēt ģimeni un degunu neviens nerauc.
  Pati biju ļoti draudzīgās attiecībās ar jauku, sirsnīgu čigānieti.
  Romi lepojas, ka nav dzērāji, arī fakts. Tāpat kā fakts, ka arī tajās labajās ģimenēs (man zināmajās) ir pa vairākiem narkomāniem.
  Iespējams, ka sākumā tā bija starpniecība- viegla, liela peļņa ar minimāliem, ieguldījumiem, bet pamēģināja kādas reizes un tā tas ir aizgājis.
 • Evita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!