2 komentāri

Artusa Kaimiņa partijas KPV.lv izgāšanās Rīgas domes vēlēšanās un tam sekojošais paziņojums Kaimiņa “Facebook” profilā, ka viņš grasās nolikt deputāta mandātu, izpelnījusies sociālo tīklu ievērību. Ne bez humora devas tiek izteikti minējumi, vai Kaimiņš pats ir veicis šo ierakstu, vai arī kāds uzlauzis viņa “Facebook”profilu.

Kamēr Kaimiņš sola situāciju skaidrot pirmdienas vakarā, sociālo tīklu lietotājiem ir iespēja izteikt savus minējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad redzēju, ka ziņā tiek izmantoti komati un garumzīmes, man nebija nekādu šaubu, ka Kaimiņš nav tās autors,” – šādu ierakstu Twitter veicis Mārcis Cimmermanis.

Tajā pašā laikā sociālo tīklu lietotāji prāto, – pastāv iespēja, ka ierakstu veicis pats Kaimiņš, bet tas ir tikai vēlēšanu zaudētāja mēģinājums piesaistīt uzmanību.

Jau ziņojām, – ieraksts par Kaimiņa plāniem atteikties no parlamenta deputāta mandāta lasāms politiķa profilā sociālajā tīklā ”Facebook”.

Kaimiņa vadītā partija KPV.lv vēlēšanās uzrādīja vāju sniegumu, un tās pārstāvji netika ievēlēti nākamajā Rīgas domes sasaukumā.

Skaties video: soctīklu lietotāju minējumi par Kaimiņa ierakstu

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl