Ņemot vērā, ka Kaimiņa paziņojumā ir laba gramatika, nav šaubu, ka viņš nav tā autors – soctīklos nerimst vētra par Kaimiņu

2 komentāri
Ņemot vērā, ka Kaimiņa paziņojumā ir laba gramatika, nav šaubu, ka viņš nav tā autors – soctīklos nerimst vētra par Kaimiņu

Artusa Kaimiņa partijas KPV.lv izgāšanās Rīgas domes vēlēšanās un tam sekojošais paziņojums Kaimiņa “Facebook” profilā, ka viņš grasās nolikt deputāta mandātu, izpelnījusies sociālo tīklu ievērību. Ne bez humora devas tiek izteikti minējumi, vai Kaimiņš pats ir veicis šo ierakstu, vai arī kāds uzlauzis viņa “Facebook”profilu.

Kamēr Kaimiņš sola situāciju skaidrot pirmdienas vakarā, sociālo tīklu lietotājiem ir iespēja izteikt savus minējumus.

“Kad redzēju, ka ziņā tiek izmantoti komati un garumzīmes, man nebija nekādu šaubu, ka Kaimiņš nav tās autors,” – šādu ierakstu Twitter veicis Mārcis Cimmermanis.

Tajā pašā laikā sociālo tīklu lietotāji prāto, – pastāv iespēja, ka ierakstu veicis pats Kaimiņš, bet tas ir tikai vēlēšanu zaudētāja mēģinājums piesaistīt uzmanību.

Jau ziņojām, – ieraksts par Kaimiņa plāniem atteikties no parlamenta deputāta mandāta lasāms politiķa profilā sociālajā tīklā ”Facebook”.

Kaimiņa vadītā partija KPV.lv vēlēšanās uzrādīja vāju sniegumu, un tās pārstāvji netika ievēlēti nākamajā Rīgas domes sasaukumā.

Skaties video: soctīklu lietotāju minējumi par Kaimiņa ierakstu

2 komentāri