Komentāri

No piektdienas, 1. aprīļa, Pasažieru vilciens ievieš zonu tarifu biļešu sistēmu. Vilcienu maršruti tagad būs sadalīti piecās zonās – A, B, C, D un E.

Biļetes cena vienam braucienam zonā A būs 80 centu, iebraucot nākamajās, tā pieaugs par 60 centiem, B zonā sasniedzot 1,40 eiro. Savukārt braukšanas maksas solis nākamajās zonās – C, D un E – pieaugs par 50 centiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piemēram, vilciena biļete no Ogres uz Rīgu, tagad maksā par 30 centiem mazāk. No Ogres uz Rīgu ir divas zonas – 80 centi par pirmo un 60 centi par otro, līdz ar to līdzšinējo eiro 70, tagad biļete maksā eiro 40.

Brauciens caur Rīgu vai pārsēšanās citā vilciena līnijā netiek skaitīta kā jauns brauciens, bet gan kā nākamā zona, piemēram no Ķemeriem līdz Ogrei cenas samazinājums ir 85 centi – no iepriekšējiem 3 eiro 75 centiem un 2,90 eiro šobrīd.

Foto

Tomēr atsevišķos maršrutos ir arī cenas pieaugums. Uzņēmuma Pasažieru vilciens vadītājs Andris Lubāns intervijā 900 sekundes skaidroja, ka pārejot uz jauno sistēmu, uzņēmums cer palielināt pasažieru skaitu par 3%.

Piemērojot zonu tarifu, mainās arī braukšanas maksa – daļai pasažieru tā samazināsies.

Zonu biļešu sistēmas ieviešana izmaksājusi 270 000 eiro. Pārejot uz jauno sistēmu, uzņēmums Pasažieru vilciens cer palielināt pasažieru skaitu par 3%.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl