Nelielas lidmašīnas avārijā pie Cēsīm gājis bojā cilvēks

2 komentāri
Nelielas lidmašīnas avārijā pie Cēsīm gājis bojā cilvēks
Attēlam ir ilustratīva nozīme. (OKSANA DŽADANA, F64)

Svētdien, 8.augustā, nelielas lidmašīnas avārijā pie Cēsīm gājis bojā Lietuvas pilsonis, bet vēl viens Lietuvas pilsonis cietis, aģentūra LETA noskaidroja atbildīgajos dienestos.

Valsts policija ap plkst.13.30 saņēma informāciju, ka Cēsu novada Priekuļu pagastā Priekuļu lidlaukā avarējusi lidmašīna, kurā atradušies divi Lietuvas pilsoņi. Pilots avārijā gājis bojā, bet pasažieris cietis un nogādāts medicīnas iestādē.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) aģentūrai LETA apstiprināja, ka pēc lidmašīnas avārijas viena persona ir mirusi negadījuma vietā, bet otra ar politraumu nogādāta slimnīcā.

Civilās aviācijas aģentūras pārstāvis Aivis Vincevs informēja, ka ka negadījums noticis, Lietuvā reģistrētam vispārējās aviācijas gaisakuģim veicot pacelšanos no Priekuļu lidlauka.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Agrita Vītola aģentūru LETA informēja, ka pēc privātās lidmašīnas avārijas viens cilvēks bija izkļuvis no lidaparāta paša spēkiem, bet otrs tika izcelts un nodots NMPD, kas konstatēja viņa nāvi.

Saistībā ar notikušo Valsts policija ir sākusi kriminālprocesu un patlaban strādā notikuma vietā, lai skaidrotu negadījuma iemeslus.

2 komentāri