Neliela māja Rīgā kļuvusi par nekustamā īpašuma nodokļa problēmu simbolu

1 komentārs

Daudziem ierastais brīdis pavasarī, kad pasta kastītē iekrīt paziņojums par nekustamā īpašuma nodokli, šogad bija tik liels pārsteigums, ka lapiņa ar summām teju no rokām izkrita!

Nodokli par zemi un ēkām tagad rēķina pēc jaunas formulas, tāpēc LNT Ziņu Top 10 pētīja, cik absurda un jokaina ir loģika, saskaņā ar kuru vienam īpašniekam tagad jāmaksā pat desmitiem reižu lielāka summa, bet kaimiņam, dažas mājas tālāk, kā tautā saka – tepat ap stūri, sanācis pat maziņš ietaupījums? Vai nodoklis, kas daudziem ir nesamaksājams, būs kā cilpa, kas žņaugs mūsu maku ar katru gadu arvien ciešāk un ciešāk?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neliela māja Rīgā, Mazajā Piena ielā, jau kļuvusi par nekustamā īpašuma nodokļa izmaiņu simbolu. Pacietības mērs bija tik pilns, ka mājas īpašnieks Estris Hiršsons kļuva par vienu no šonedēļ notikušā piketa pie Saeimas iniciatoriem. Iemesls – saņemtais rēķins.

Foto

Plašāk – LNT Ziņu Top 10 sižetā!

TOP komentāri

  • Janis
    0 0 0

    Janis

    Ir problēma īpašuma nodoklī un iespējamās sankcijās. Izlasiet Satversmes 105.pantu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl