6 komentāri

Nelielā un klusā Dikļu pagasta iedzīvotāji satraukušies par diviem koka krustiem, kas spocīgi iesprausti zemē pretī privātmājām un bērnudārzam. Vēl viens satrunējis krusts nomests zemē. Dikļu iedzīvotāji ir satraukušies ne pa jokam.

Vietā, kur parādījušies koka krusti, neviens gan nav apbedīts. Par šausmu filmu cienīgu skatu Dikļos brīnās arī ticīgi cilvēki, kuriem šādi zemē iesprausti krusti nav saprotami.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagasta pārvaldnieks Atis Antons par šādiem krustiem uzzina no raidījuma Bez Tabu. Viņš uzskata, ka tiem tur nav vietas.

Skaties foto:

Taču, kā noskaidrojis raidījums Bez Tabu, šos krustus tur iespraudis viens no tuvējo māju saimniekiem.

Viņa dēls stāsta, ka krusti tur iesprausti pavisam praktisku apsvērumu dēļ: ”Acīmredzot mans tēvs, redzot, ka tur ir lapu un zaru kaudze, savāca to kaudzi maisos, lai talkā aizvestu, kur pienākas. Tāpēc noteikti, tajā vietā ieliktas koka detaļas, iespējams, krusti. Tēvs ir pacenties, tos iespraužot zemē, nevis noliekot uz kaudzes, lai neaizpūstu lapas,” skaidro Raimonds, krustu licēja tēvs.

To, no kurienes krusti nonākuši sētā, saimnieka dēls nezina. Visdrīzāk, tos kā nevajadzīgus kāds tur ir izmetis.

Skaties video!

TOP komentāri

 • kadastarpiba
  +7 +7 0

  kadastarpiba

  sūdzas, ka krusti traucē un bērni tur skraida un tamlīdzīgi - nu tak lai aiziet uz izrauj tos krustus. tad nu gan problēma.
 • Valters
  +4 +4 0

  Valters

  Nu man jau bail no tā sižeta vien palika! Nabaga Dikļu iedzīvotāji!
 • Lauris Smile
  +1 +1 0

  Lauris Smile

  Nav tie cilveki normali.. kas tur tads sausmigs? Kura dalja tiesi no si raksta vispar bija raksta veerta? Neticas, ka so visu nopietni uztver garigi veseli cilveki.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl