Komentāri

Lai nogādātu nelegālos imigrantus no Latvijas atpakaļ viņu mītnes zemē, Latvija pērn tērējusi simtiem tūkstošus eiro, raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars.

Viņš gan pauda, ka pamatā tam tiek izmantoti Eiropas Savienības atbalsta līdzekļi. Taču, tā kā 2014. gadā nelegālo imigrantu Latvijā bija trīs reizes vairāk nekā citus gadus, pērn līdzekļi prasīti arī no valsts budžeta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka pērn visvairāk nelegālo robežas šķērsotāju Latvijā ir bijis no Vjetnamas. Pērnā gada laikā uz Latvijas zaļās robežas aizturēti trīs reizes vairāk cilvēku nekā 2103. gadā. Patlaban Latvija šos imigrantus konvojē uz Maskavu, un no turienes, sadarbojoties ar Maskavas dienestiem, viņi tiek gādāti uz Hanoju. Kopumā viena vjetnamieša nogādāšana atpakaļ dzimtenē Latvijai izmaksā 2000 eiro. Savukārt, ja atpakaļ mītnes zemē ir jānogādā kāds šrilankietis, tad tas Latvijas maciņam izmaksā 6000 eiro.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl