Nelaimes, ko negribam vairs piedzīvot

Komentāri

2. Imantas pedofils brīvībā

2/18

Piekauj Kažociņu

Foto: LETA

Foto: LETA

Gads sākās ar satraucošu ziņu, ka piekauts bijušais Satversmes aizsardzības vadītājs Jānis Kažociņš. Viņam bija nepieciešama arī medicīniskā palīdzība un tika pieļauts, ka uzbrukums visticamāk ir atriebība par darbiem, ko Kažociņš veicis būdams savā amatā. Bijušais aizsardzības ministrs, Artis Pabriks (Vienotība): ”Ņemot vērā viņa iepriekšējo darbību, šeit ir rūpīgi jāizmeklē lieta.” Vainīgos tomēr neatrada un lietu slēdza.

2. Imantas pedofils brīvībā

2/18
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl