Komentāri

Šodien daudzās pašvaldībās turpināsies sestdien notikušā negaisa seku likvidācija. Nopietnākā situācija izveidojusies Saulkrastos – vietējie stāsta, ka neko līdzīgu vēl nav piedzīvojuši.

Joprojām pilsēta tiek atbrīvota no kritušiem kokiem – tie negaisa laikā uzgāzušies gan privātmājām, gan stāvošām un braucošām automašīnām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvenie autoceļi no kokiem tika atbrīvoti jau sestdienas vakarā. Šodien negaisa postījumus, veicamos darbus un turpmāko rīcību apspriež Saulkrastu novada domē. Finansiālu atbalstu visiem vētrā cietušajiem iedzīvotājiem pašvaldība nesniegs, tomēr uz atbalstu varot cerēt mazturīgie iedzīvotāji.

Ervīns Grāvītis
Saulkrastu novada domes priekšsēdētājs

Pašvaldības uzskats ir tāds, ka pašvaldības palīdzība šajos jautājumos zināmā mērā varētu kropļot apdrošināšanas tirgu, jo iedzīvotāji varētu rēķināties ar to, ka pie jebkuriem gadījumiem pašvaldība kompensē. Mēs katru gadījumu izvērtēsim individuāli un skatīsimies, vai iedzīvotājs ir nonācis finansiālās grūtībās, šī ir viņa vienīgā mājvieta, kas bojāta, tad, protams, pašvaldība nāks pretī.

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija nepieciešamības gadījumā jau apsolījusi atbalstu pašvaldībām postījumu seku segšanai.

Foto: negaiss Rīgā

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl