Nekaisīto ietvju dēļ traumas šodien guvuši desmitiem gājēju

Komentāri

Šodien pārvietošanās bija apgrūtināta ne tikai autovadītājiem, bet arī gājējiem. Daudzi Latvijas iedzīvotāji atsvaidzināja ne tik sen izmantotās iemaņas staigāšanai pa slidenajām ietvēm. Diemžēl vairāki cilvēki, steidzoties un nepamanot ledu, guvuši traumas.

Šorīt Rīgā un gandrīz visā Latvijas teritorijā smidzināja smalks lietus, bet pie zemes temperatūra turējās ap nulli, radot slidotavu teju uz katra ielas stūra un liekot gājējiem patrenēt pārvietošanos, tipinot ar taisnām kājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šo dienu gados vecāki ļaudis salīdzina ar atkalu, kas bija vērojama pirms vairākiem desmitiem gadu. Toreiz gan bijis gandrīz jāmetas četrrāpus.

Degpunktā komanda novēroja, – tikai īsi pirms pusdienlaika Rīgas sētnieki attapās, ka jāsāk kaisīt ietves.

Tādējādi jādomā, ka jau pēcpusdienā neatliekamajai palīdzībai izsaukumu skaits būtiski mazinājās. Precīzu ledus upuru skaitu mediķi gan varēs apkopot tikai rīt, taču jau tagad zināms, ka to bijis gana daudz.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl