Negrib uzlikt brīdinājuma zīmi krustojumā, kur regulāri notiek avārijas

2 komentāri

Dauguļu un Dāliju ielas krustojums ir viens no tiem krustojumiem, kur notiek regulāri ceļu satiksmes negadījumi, taču Rīgas domes Satiksmes departaments nevēlas uzstādīt nepārprotami skaidru zīmi, kas ļautu vadītājiem būt uzmanīgākiem.

Par to, ka šis krustojums ir patiesi bīstams, liecina kaut vai statistika – 2013. gadā tur notikuši divi, 2014. gadā – astoņi, bet 2015. gadā – jau četri ceļu satiksmes negadījumi. Turklāt daļā avāriju bijuši arī cietušie, kurus bijis nepieciešams hospitalizēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkārtējā rajona iedzīvotāji vērsušies Rīgas domes Satiksmes departamentā (SD) ar lūgumu uzlikt papildu ceļu zīmes, kas pabrīdinātu autovadītājus, tomēr SD atteicis. ”Horizontālais apzīmējums tika uzklāts pagājušā gada jūlijā, un pēc ceļu satiksmes negadījumu analīzes redzam, ka ir būtiski samazinājies negadījumu skaits. Tātad šis horizontālais apzīmējums darbojās, un tūlīt mēs visā Rīgā uzsāksim tā atjaunošanu, līdz ar to arī konkrētais krustojums tiks uzlabots,” tā SD pārstāve Ilze Dišlere. Arī policijas pārstāvis Andris Locs atzīst, ka no policijas skatpunkta krustojums ir korekti sakārtots.

Tomēr tas, cik sakārtots un saprotams ir šis krustojums, rāda statistika. Vairāk skaties video!

Video

Krustojums

TOP komentāri

 • Dodiet ceļu
  0 0 0

  Dodiet ceļu

  "SD pārstāve Ilze Dišlere. Arī policijas pārstāvis Andris Locs atzīst, ka no policijas skatpunkta krustojums ir korekti sakārtots [.] Ilze? Andri? Skaidrojiet kapēc zīmes bija jaaizstāj ar dziestošiem zīmējumiem uz ceļa? Ilze, ja viss ir korekti, tad ņemam nost zīmes citviet un visu zīmējam uz ceļa!?? Būs lētāk un ar šiku! Andri? Cik tev uz šo super sakārtoto vietu bija jābrauc 2011, 2012 gadā pie klientiem? Par pēdējo gadu intensitāti lasijām rakstā! Un visi kopā! Sakiet cik sakropļotu, mirušu cilvēku nepieciešams, lai uzstādītu zīmes?
 • Absurds
  0 0 0

  Absurds

  Šis ir ļoti bīstams krustojums! Zīmes nav (max 2gb nepieciešami), trīstūri uz braucamās daļas bija knapi saredzami. Auto vadītāji pieņem šo kā vienādas nozīmes krustojumu, attiecīgi ar visām no tā izrietošajām sekām. No rakstā minētajām avārijām 50% bija saistīts ar trešo pušu mantas bojāšanu, nerunājot par cietušajiem. Un tagad pats labākais!!!!!! 2012 tur bija izvietotas dodiet ceļu ceļazīmes, tās pazuda pēc ceļa remonta un jauna seguma uzklāšanas! Absurds, tā ir bezadbildība un apzināta cilvēku dzīšana nelaimē. Esmu gatavs diskutēt ar šo "gaišo" amata pildītāju, kura pārziņā ir šie jautājumi! Iek rezi tur braucot (4-5 reizes dienā) ceru, ka neviens neieskries manā mašinā, kurā brauc man visdārgākais pasaulē -ģimene! #uzlieczimi!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl