Negrib uzlikt brīdinājuma zīmi krustojumā, kur regulāri notiek avārijas

2 komentāri
Negrib uzlikt brīdinājuma zīmi krustojumā, kur regulāri notiek avārijas
Foto: ekrānšāviņš

Dauguļu un Dāliju ielas krustojums ir viens no tiem krustojumiem, kur notiek regulāri ceļu satiksmes negadījumi, taču Rīgas domes Satiksmes departaments nevēlas uzstādīt nepārprotami skaidru zīmi, kas ļautu vadītājiem būt uzmanīgākiem.

Par to, ka šis krustojums ir patiesi bīstams, liecina kaut vai statistika – 2013. gadā tur notikuši divi, 2014. gadā – astoņi, bet 2015. gadā – jau četri ceļu satiksmes negadījumi. Turklāt daļā avāriju bijuši arī cietušie, kurus bijis nepieciešams hospitalizēt.

Apkārtējā rajona iedzīvotāji vērsušies Rīgas domes Satiksmes departamentā (SD) ar lūgumu uzlikt papildu ceļu zīmes, kas pabrīdinātu autovadītājus, tomēr SD atteicis. ”Horizontālais apzīmējums tika uzklāts pagājušā gada jūlijā, un pēc ceļu satiksmes negadījumu analīzes redzam, ka ir būtiski samazinājies negadījumu skaits. Tātad šis horizontālais apzīmējums darbojās, un tūlīt mēs visā Rīgā uzsāksim tā atjaunošanu, līdz ar to arī konkrētais krustojums tiks uzlabots,” tā SD pārstāve Ilze Dišlere. Arī policijas pārstāvis Andris Locs atzīst, ka no policijas skatpunkta krustojums ir korekti sakārtots.

Tomēr tas, cik sakārtots un saprotams ir šis krustojums, rāda statistika. Vairāk skaties video!

Video

Krustojums

2 komentāri