Komentāri

Konkurences padome likusi mainīt reklāmas izvietošanas kārtību Rīgas sabiedriskā transporta pieturvietās. Ar aizdomām par nelikumīgu vienošanos šajā jomā padomē bija vērsies cits reklāmas uzņēmums.

Lai gan pārkāpumi konstatēti, naudas sodus vainīgajiem Konkurences padome šoreiz nav uzlikusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms diviem gadiem Konkurences padome saņēma iesniegumu par iespējamu nelikumīgu vienošanos starp “Rīgas satiksmi” un diviem uzņēmumiem, kas paredzēja reklāmu izvietošanas monopolu Sabiedriskā transporta pieturvietās. Izvērtējot līguma nosacījumu, Konkurences padome konstatēja, ka atsevišķi noslēgtā līguma punkti neatbilst Konkurences likumam.

Vienošanās notikusi, izmantojot sarežģītu shēmu, kurā vienam uzņēmumam radītas ekskluzīvas tiesības uz reklāmas izvietošanu pieturvietās. Tiesa gan, nekādi naudas sodi uzņēmumiem netiks piemēroti, jo panākta vienošanās, ka konkurences ierobežošana tiks izbeigta.

Kopumā, aizliegtu vienošanās gadījumu skaits publiskajos iepirkumos nemazinās. Šogad 13 uzņēmumiem par šādiem pārkāpumiem ir uzlikti naudas sodi. Sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizstāvjiem un Korupcijas uzraugiem uzņēmējiem tikšot skaidrots, kā atklāt un kā rīkoties gadījumos, kad notiek aizliegtas vienošanās.

Šādas konferences par aizliegtu vienošanos publiskajos iepirkumos tuvāko mēnešu laikā notiks Jēkabpilī un Jelgavā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl