2 komentāri

Sabiedrības attieksme pret policiju nereti ir negatīva, un bieži vien tajā vainojami vien paši policisti, kas izrāda vienaldzību, agresiju vai nievājošu attieksmi, raidījumā 900 sekundes atzina Valsts policijas Prevencijas nodaļas priekšnieks Andis Rinkevics.

“Manā rīcībā nav precīzu datu, cik kolēģu esam sodījuši. Liela daļa problēmu tiek izrunāta pārrunu ceļā. Ne visas attieksmes problēmas var raksturot kā pārkāpumu – tā var būt arī nevērīga izturēšanās vai lieks vārds pateikts, kas īstenībā neveido pārkāpumu, bet veicina negatīvu attieksmi pret policistiem,” sacīja Prevencijas nodaļas priekšnieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs sapratām, kas cilvēkam no mums vajadzīgs. Bieži vien tās vajadzības, par kurām mums pārmet, ka mēs tās nerealizējam, var sadalīt divās lielās grupās. Viena ir tāda, ka cietušajam vajag, lai soda vainīgo, bet otra – lai šis notikums vairāk nekad neatkārtotos,” viņš sacīja.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Tad tad Amerika!
  +3 +3 0

  Tad tad Amerika!

  Protams,ka paši policisti vainīgi,ka pret viņiem ir negatīva attieksme. Sakāpis galviņās,ka ,ja ir formās,tad var visu atļauties-sist aizturētos un pēc tam izlikt video internetā apskatei.
 • murgs
  +2 +2 0

  murgs

  Un vel lielākā daļa nemāk anglu valodu, bet mašīnas ar arvalstu nummuriem labprāt stadina......un tad vel grib lai pa faksu izprinteta polise izskatitos zaļā krāsā. ....Kā dažs labs policists reuz atbildeja......*angļu valoda neesot vinu kompetencē*.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl