Komentāri
Negaiss Latvijas austrumos: pāris stundās reģistrēti vairāk nekā 1400 zibens spērieni
Foto: Pixabay.com

Svētdien daudzviet Latgalē un Vidzemes austrumos ir pērkona lietusgāzes. Kā liecina meteoroloģiskā pēdējo stundu laikā reģistrēti vairāk nekā 1400 zibens spērieni

Lai gan negaisa mākoņi nav sevišķi lieli, svētdien reģistrēto zibeņu skaits ir līdz šim lielākais šogad Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aiz atmosfēras frontes Rietumlatvijā mākoņu kļuvis mazāk. Rucavā, spoži spīdot saulei, ultravioletās radiācijas indekss pakāpies līdz 7,8 punktiem, un tā ir pagaidām augstākā atzīme šajā gadā. Arī valsts centrālajā daļā mākoņu daudzums samazinās.

Gaisa temperatūra plkst. 14:00 bija +18..+22 grādi, vietām zem lietus mākoņiem un piekrastē +15..+17 grādu. Reizēs, kad plašā teritorijā plosās pērkona negaiss, zibens spērienu skaits Latvijā var pārsniegt desmit tūkstošu diennaktī.

Foto: zibens Latvijā

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl