Negaidīti no lidostas “Rīga” priekšsēdētāja amata atkāpies Armands Jurjevs

0 Komentāru

Tikai divarpus mēnešus pēc apstiprināšanas ļoti mīklainos apstākļos lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja amatu pametis Armands Jurjevs. Zināms, ka demisija notikusi pēc sarunas ar satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieku.

Kā kļuva zināms TV3 Ziņām, vakar notikušajā Rīgas lidostas padomes sēdē Jurjevs akcionāru pārstāvjiem neko neteica par lēmumu pamest Baltijas lielākās lidostas vadītāja amatu. Taču šodien uz padomes priekšsēdētāja Jura Kanela galda gulēja Jurjeva parakstīts atlūgums. Jurjevs, kuru konkursā par labāko lidostas šefu izvēlējas oktobrī, atteicās skaidrot demisijas motīvus. Savukārt Kanels apgalvo, ka Jurjeva solis bijis negaidīts, jo padomei nav pat bijis laika izvērtēt jaunās valdes darbu.

“Jurjeva kungs netiek atlaists vai atbrīvots. Savu personīgo iemeslu vadīts. Katram cilvēkam var rasties situācijas dzīvē, kad mainās plāni un nodomi,” norāda lidostas “Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Savukārt aģentūra LETA ziņo, ka trešdien padomes sēdē piedalījies arī satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieks Artis Stucka, kuram pēc tam, iespējams, bijusi saruna ar Jurjevu zem četrām acīm. Tuvākā laikā tiks organizēts atkārtots konkurss uz valdes priekšsēdētāja amatu.

0 Komentāru