Negaidīti no lidostas “Rīga” priekšsēdētāja amata atkāpies Armands Jurjevs

Komentāri

Tikai divarpus mēnešus pēc apstiprināšanas ļoti mīklainos apstākļos lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja amatu pametis Armands Jurjevs. Zināms, ka demisija notikusi pēc sarunas ar satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieku.

Kā kļuva zināms TV3 Ziņām, vakar notikušajā Rīgas lidostas padomes sēdē Jurjevs akcionāru pārstāvjiem neko neteica par lēmumu pamest Baltijas lielākās lidostas vadītāja amatu. Taču šodien uz padomes priekšsēdētāja Jura Kanela galda gulēja Jurjeva parakstīts atlūgums. Jurjevs, kuru konkursā par labāko lidostas šefu izvēlējas oktobrī, atteicās skaidrot demisijas motīvus. Savukārt Kanels apgalvo, ka Jurjeva solis bijis negaidīts, jo padomei nav pat bijis laika izvērtēt jaunās valdes darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Jurjeva kungs netiek atlaists vai atbrīvots. Savu personīgo iemeslu vadīts. Katram cilvēkam var rasties situācijas dzīvē, kad mainās plāni un nodomi,” norāda lidostas “Rīga” padomes priekšsēdētājs Juris Kanels.

Savukārt aģentūra LETA ziņo, ka trešdien padomes sēdē piedalījies arī satiksmes ministra Ulda Auguļa padomnieks Artis Stucka, kuram pēc tam, iespējams, bijusi saruna ar Jurjevu zem četrām acīm. Tuvākā laikā tiks organizēts atkārtots konkurss uz valdes priekšsēdētāja amatu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl