Negadījums Stradiņa slimnīcā: iepriekš nevienam nav bijušas aizdomas par kāpņu bīstamību

Komentāri

Bet ar izbīli un pamatīgiem sasitumiem kādai sievietei trešdien, 11. oktobrī, beidzies Stradiņu slimnīcas apmeklējums. Zem viņas kājām ielūzušas vecas betona kāpnes, un viņa attapusies patrepē.

Slimnīcas personāls sievietei nekavējoties sniedzis palīdzību, savukārt bīstamā vieta norobežota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Incidents, kurā sasitumus guva pusmūža vecuma sieviete, notika pusdienlaikā. Dodoties apciemot radinieku, kas ārstējas 15. korpusā, viņa nolēma izmantot īsāko ceļu, – pa betona kāpnēm, blakus galvenajai ieejai. Tās zem viņas kājām pēkšņi iebruka.

Lāsma Sīle
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve

Bija ielūzis viens pakāpiens, un bija izveidojies padziļinājums, kur cietusī atradās. Cietušo nogādājām medicīnas centrā, kur tika sniegta palīdzība un pēcpusdienā arī nogādāta mājās. Slimnīcas vadība tikās ar viņu un atvainojās.

Aizdomas, ka ar kāpnēm kaut kas nav kārtībā, iepriekš nevienam nebija radušās. Kopumā slimnīcas teritorijā gan ir vairākas bīstamas vietas, kas visas ir norobežotas.

Gan 15. korpusam, gan teritorijai ap to būtu nepieciešami nopietni uzlabojumi, kas nākotnē arī tiek plānoti. Pašlaik paralēli jaunā korpusa iekārtošanai, ieguldījumi tiek veikti arī vecajās slimnīcas mājās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl