Negadījums Stradiņa slimnīcā: iepriekš nevienam nav bijušas aizdomas par kāpņu bīstamību

Komentāri

Bet ar izbīli un pamatīgiem sasitumiem kādai sievietei trešdien, 11. oktobrī, beidzies Stradiņu slimnīcas apmeklējums. Zem viņas kājām ielūzušas vecas betona kāpnes, un viņa attapusies patrepē.

Slimnīcas personāls sievietei nekavējoties sniedzis palīdzību, savukārt bīstamā vieta norobežota.

Incidents, kurā sasitumus guva pusmūža vecuma sieviete, notika pusdienlaikā. Dodoties apciemot radinieku, kas ārstējas 15. korpusā, viņa nolēma izmantot īsāko ceļu, – pa betona kāpnēm, blakus galvenajai ieejai. Tās zem viņas kājām pēkšņi iebruka.

Lāsma Sīle
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve

Bija ielūzis viens pakāpiens, un bija izveidojies padziļinājums, kur cietusī atradās. Cietušo nogādājām medicīnas centrā, kur tika sniegta palīdzība un pēcpusdienā arī nogādāta mājās. Slimnīcas vadība tikās ar viņu un atvainojās.

Aizdomas, ka ar kāpnēm kaut kas nav kārtībā, iepriekš nevienam nebija radušās. Kopumā slimnīcas teritorijā gan ir vairākas bīstamas vietas, kas visas ir norobežotas.

Gan 15. korpusam, gan teritorijai ap to būtu nepieciešami nopietni uzlabojumi, kas nākotnē arī tiek plānoti. Pašlaik paralēli jaunā korpusa iekārtošanai, ieguldījumi tiek veikti arī vecajās slimnīcas mājās.

Lasi vēl