Negadījums Stradiņa slimnīcā: iepriekš nevienam nav bijušas aizdomas par kāpņu bīstamību

Komentāri

Bet ar izbīli un pamatīgiem sasitumiem kādai sievietei trešdien, 11. oktobrī, beidzies Stradiņu slimnīcas apmeklējums. Zem viņas kājām ielūzušas vecas betona kāpnes, un viņa attapusies patrepē.

Slimnīcas personāls sievietei nekavējoties sniedzis palīdzību, savukārt bīstamā vieta norobežota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Incidents, kurā sasitumus guva pusmūža vecuma sieviete, notika pusdienlaikā. Dodoties apciemot radinieku, kas ārstējas 15. korpusā, viņa nolēma izmantot īsāko ceļu, – pa betona kāpnēm, blakus galvenajai ieejai. Tās zem viņas kājām pēkšņi iebruka.

Lāsma Sīle
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve

Bija ielūzis viens pakāpiens, un bija izveidojies padziļinājums, kur cietusī atradās. Cietušo nogādājām medicīnas centrā, kur tika sniegta palīdzība un pēcpusdienā arī nogādāta mājās. Slimnīcas vadība tikās ar viņu un atvainojās.

Aizdomas, ka ar kāpnēm kaut kas nav kārtībā, iepriekš nevienam nebija radušās. Kopumā slimnīcas teritorijā gan ir vairākas bīstamas vietas, kas visas ir norobežotas.

Gan 15. korpusam, gan teritorijai ap to būtu nepieciešami nopietni uzlabojumi, kas nākotnē arī tiek plānoti. Pašlaik paralēli jaunā korpusa iekārtošanai, ieguldījumi tiek veikti arī vecajās slimnīcas mājās.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl