Komentāri

Laika prognozes liecina, ka saulainais laiks pieturēsies arī brīvdienās. Sestdiena, 2. jūnijs, ir lieliska diena, lai dotos dabā, bet vakaru var pavadīt lieliskas mūzikas skaņā.

Šāda iespēja būs Talsu pusē, kur jau septīto gadu Tiguļkalnā varēs klausīties komponista Raimonda Tigula un citu mākslinieku mūziku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā LNT raidījumam “900 sekundes” pastāstīja Raimonds Tiguls, koncerta apmeklētājus sagaida, koncerts notiek septīto gadu, un tas ikvienam apmeklētājam ir bez maksas. Tāpat Tiguls stāsta, ka katru gadu koncerta programma atšķiras. Šogad apmeklētāji varēs dzirdēt akadēmisko mūziku.

“Sākotnējā ideja bija tāda, ka es tur ar saviem draugiem – mūziķiem satikos. Sākumā nebija pat domas veidot kaut kādu lielu koncertu. Bija atbraukuši mūziķi no Islandes, es uzaicināju dažus mūziķus no Rīgas, un tā mēs tur sākām kopā muzicēt. Tā tradīcija auga, un skatuve kļuvusi desmit reizes lielāka,” stāsta Tiguls.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl