Nedēļas nogalē sadedzis fotoradars pie Rīgas apvedceļa

3 komentāri
Nedēļas nogalē sadedzis fotoradars pie Rīgas apvedceļa
Foto: Sergejs Medvedevs

Pagājušā sestdienā Jaunmārupē sadedzis fotoradars. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests sestdien īsi pirms pusnakts saņēma izsaukumu uz Jaunmārupi, kur dega fotoradars un blakus esošās riepas viena kvadrātmetra platībā.

Fotoradars dedzis Jaunmārupē pie Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte. Par notikušo ir informēta arī policija, kura šobrīd gaida iesniegumu no Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD), lai tālāk lemtu par turpmākajām darbībām. CSDD sola pēc iespējas īsā laikā šajā vietā uzstādīt jaunu fotoradaru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visi stacionārie fotoradari ir apdrošināti un visos atrodas mērierīces. CSDD par notikušo jau uzrakstījusi iesniegumu Valsts policijai, taču sola darīt maksimālo.

Šobrīd Latvijā darbojas 40 stacionārie fotoradari, un līdz gada beigām tiks uzstādīti vēl 20 radari.

Foto

TOP komentāri

  • radons
  • Aivars
  • Šumahers
    0 0 0

    Šumahers

    Laba ziņa, kurš šoferītis par to nepriecājas? Ir vēl drosminieki, kas parāda valdībai, ka tā papildināt valsts budžtu neklājas!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl