Nedēļas nogalē pašvaldības policija Rīgā pastiprināti kontrolēs epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanu

7 komentāri
Nedēļas nogalē pašvaldības policija Rīgā pastiprināti kontrolēs epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanu
EDIJS PĀLENS, LETA

Nedēļas nogalē Rīgas maratona laikā pašvaldības policija pastiprināti kontrolēs epidemioloģisko drošības prasību ievērošanu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Piektdien Rīgas domes priekšsēdētājs Mārtiņš Staķis uzdevis Rīgas pašvaldības policijai nodrošināt pastiprinātu sabiedriskās kārtības un epidemioloģiskās drošības prasību ievērošanas kontroli 10. un 11. oktobrī.

Īpaša uzmanība tiks pievērsta pilsētas centram, maratona startam pie Brīvības pieminekļa un distanču finišu vietai 11. novembra krastmalā.

Kā ziņots, Bērnu piedalīšanās Rīgas maratonā šajā situācijā nebūtu atbalstāma, piektdien preses konferencē pavēstīja Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs.

Speciālists uzsvēra, ka SPKC nav mandāta kaut ko aizliegt. Centrs sniedz ieteikumus, bet lēmumu par ierobežojumu pieņem organizators.

“Esam komunikācijā ar SPKC, kādus scenārijus mēs varētu ievest, lai būtu vēl mazāka pulcēšana. Šobrīd nekas netiek atcelts. Apspriedīsim, kas ir iespējamie varianti, kā šo situāciju risināt, un tad paziņosim par savu lēmumu,” aģentūrai LETA teica maratona direktors Aigars Nords.

Lasi vēl – Vairāki ministri neatbalsta Rīgas maratona norisi un saķeras ar pasākumu atbalstošo Viņķeli

Lasi vēl – Kariņš mudina atlikt Rīgas maratonu