Komentāri

Tuvojas nedēļas nogale, un laika ziņas ir patiešām iepriecinošas! Atkusnis nav gaidāms, un sniega būs pietiekami, lai ļautos ziemas priekiem!

Sestdien Latgalē iespējama snigšana, un gaisa temperatūra būs no nulles līdz -5 grādiem pa dienu, vakarā nokrītoties ievērojami zemāk. Jau svētdien pa dienu gaisa temperatūra var sasniegt par -8 grādus, vakarā temperatūras stabiņam noslīdot līdz -12 grādiem, bet jau nakts stundās – pat -15…-16 grādu pēc Celsija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video!

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl