Nedēļas nogalē atzīmēta Pasaules radio diena! Ielūkojies, kādi ir “Star FM” ikdienas rīti

1 komentārs

Pagājušajā nedēļas nogalē atzīmēta Pasaules radio diena. Tāpēc raidījums “900 sekundes” jau piektdien viesojās pie radio “Star FM” raidījuma “Zoopasta”.

Ziņām veltītos pārtraukumus “Zoopastas” vadītāji Baiba un Jānis izmanto lietderīgi. Telpu uzkopšana tiek veikta tik aktīvi, ka var pat padomāt, ka tas ir uzspēlēti. Taču Jānis apliecina, – tā nav izlikšanās.

“Mēs jau radio darām visu – tīrām, mazgājam. Skaties, nāk pavasaris, tie lielie logi, un Baiba mums ir galvenā par kārtību,” stāsta “Star FM” ētera personība Jānis Romanovskis.

Radio rīta raidījums ir notikumiem pārbagāts. Taču pagājušajā nedēļas nogalē bija vēl viens papildu notikums – UNESCO Pasaules radio diena.

Jānis Romanovskis norāda, ka viņu kolēģis Valdis Melderis ir ieviesis tradīciju radio dienā: “Jā, mums ir tradīcija gaidīt “Radio Skonto” Valdi Melderi, viņš katru gadu atved kūciņu. Ir tā radio diena, un parādās Valdis, un viņam rokās ir ”Cielaviņa”.”

Tādējādi Valdis Melderis ir tas, kurš aktīvi uztur dzīvu radio dienas tradīciju Latvijā.

“Zoopastā”, kad logi nomazgāti un ir muzikāls pārtraukums, Jānis un Baiba, piemēram, pagūst apspriest to, kā nu jau aizvadītajā Valentīna dienā kāds klausītājs lutina savu mīļoto.

Abi rīta raidījuma vadītāji atzīst, ka rīts, protams, ir skaists laiks, kad būt studijā.

“Tu esi dzīvā kontaktā ar cilvēku, jo īpaši rīta cilvēku, kas ir īpašs… Viņš ir tāds nevainīgs, un mūsu uzdevums to nesabojāt un ievirzīt pareizajās sliedēs,” bilst Romanovskis.

Atšķirībā no daudziem citiem medijiem, radio interneta laikā tieši kļūst vēl populārāks. Tā, lūk, piemēram, “Star FM” jau vairākus gadus klausās ne tikai Latvijā, bet teju visur, kur vien dzīvo kādi cilvēki no Latvijas.

1 komentārs