Nedēļas nogalē asfaltēšanas darbu dēļ slēgs Čaka un Marijas ielas posmu no Stabu līdz Merķeļa ielai

Pievienot komentāru
Nedēļas nogalē asfaltēšanas darbu dēļ slēgs Čaka un Marijas ielas posmu no Stabu līdz Merķeļa ielai
ĢIRTS OZOLIŅŠ, F64

No 10. oktobra līdz 11. oktobrim ielas seguma asfaltēšanas darbu dēļ satiksmei tiks slēgts Čaka un Marijas ielas posms no Stabu līdz Merķeļa ielai, aģentūru LETA informēja pilsētas domē.

Sagatavošanas darbi, kas satiksmi būtiski neietekmēs, tiks sākti jau 9.oktobrī no plkst.22, bet minētais ielas posms satiksmei tiks slēgts pusnaktī. Ielas asfaltēšanas darbi tiks pabeigti svētdien līdz plkst. 5.30, kad sāks kursēt pirmie sabiedriskā transporta līdzekļi un iela tiks atvērta visiem.

Piektdien notiks sagatavošanas darbi, kas ietver aku lūku atskaldīšanu, gruntēšanu un tehnikas sagatavošanu, savukārt sestdien asfaltēšanas darbi tiks veikti no Stabu ielas līdz Blaumaņa ielai.

Tāpat sestdien dienas laikā tiks veikti sagatavošanas darbi asfaltēšanai posmā no Blaumaņa ielas līdz Merķeļa ielai, bet vakarpusē minētajā posmā sāksies asfaltēšanas darbi. Tie noslēgsies svētdienas rītā, kad iela tiks atvērta satiksmei.

Asfaltēšanas darbu laikā aptuveni uz stundu tiks slēgti šķērsojamo ielu krustojumi, bet katrā šķērsojamajā ielā tiks nodrošināti satiksmes regulētāji, kas novirzīs plūsmu uz apbraucamajām ielām. Asfaltēšanas darbu laikā Kalniņa un Pērses ielas tiks pārveidotas par divvirzienu kustības ielām, bet Stabu ielai ierobežojumi nav paredzēti.

Ja sliktu laikapstākļu dēļ asfaltēšanas darbus nebūs iespējams veikt, asfaltēšana notiks svētdien no plkst. 22.00 līdz pirmdienas plkst. 3.00, Šajā gadījumā Marijas ielas un Čaka ielas posms līdz Stabu ielas krustojumam satiksmei tiks atvērts satiksmei līdz plkst. 5.00.