Nedēļas laikā no gripas Latvijā nomiruši četri cilvēki

Komentāri
Nedēļas laikā no gripas Latvijā nomiruši četri cilvēki

Pagājušajā nedēļā no gripas miruši četri cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas monitoringa dati.

Tādējādi kopumā šajā ziemas sezonā gripa paņēmusi jau septiņas dzīvības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Mediķi akcentē, ka mirušajiem cilvēkiem bijušas arī sirds un asinsvadu, elpceļu, nieru un citas hroniskas saslimšanas. Visi cilvēki jau bija pārkāpuši 70 gadu slieksni.

Pagājušajā nedēļā slimnīcā ar gripu nogādāti 136 cilvēki. Lielākā daļā – 116 cilvēki – stacionēti ar gripu, bet 20 cilvēki hospitalizēti ar gripas izraisītu pneimoniju.

Jau ziņojām, ka pagājušajā nedēļā SPKC paziņoja par gripas epidēmijas sākumu Latvijā.

Nacionālais veselības dienests atgādina, ka gripas epidēmijas laikā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas ģimenes ārstu mājas vizītes pie gripas slimniekiem. Šiem pacientiem par vizīti jāmaksā tikai valstī noteiktā pacienta iemaksa – 2,85 eiro.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl