Nebūt ne tas augstākais vērtējums Kučinska valdībai! 4,1 punkts 10 ballu skalā iedzīvotāju vērtējumā

3 komentāri
Nebūt ne tas augstākais vērtējums Kučinska valdībai! 4,1 punkts 10 ballu skalā iedzīvotāju vērtējumā

Katra mēneša 11. datumā ir vērts pavērtēt Māra Kučinska valdību, jo Saeimā to apstiprināja 2016. gada 11. februārī, un šodien tā strādā jau gadu un deviņus mēnešus. Kā sabiedrība vērtē valdības darba kvalitāti?

Jaunākās “Kantar TNS” aptaujas rezultāti valdībai nav glaimojoši – 10 punktu skalā sabiedrības vērtējums tai ir vien 4,1 punkts.

Visaugstāk novērtēts aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis, otrajā vietā pozitīva vērtējuma ziņā ir kultūras ministre Dace Melbārde. Trešajā vietā – iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Ministra darbā ar 4,3 punktiem novērtēts ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un finanšu ministre Dana Reziniece-Ozola. Nākamie ar 4 punktiem ir vairāki valdības locekļi – zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, satiksmes ministrs Uldis Augulis un pašvaldību lietu ministrs Kaspars Gerhards.

Visvājāk, pēc iedzīvotāju domām, strādājuši tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs, ekonomikas ministrs Arvis Ašeradens, kā arī labklājības ministrs Jānis Reirs, veselības ministre Anda Čakša un izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

3 komentāri