3 komentāri

Jaunā konservatīvā partija trešdienas vakarā Rātslaukumā rīko “Tautas sapulci”. Reaģējot uz “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas peripetijām, partijas aktīvisti prasa “atdot varu tautai, kā to nosaka Satversme”.

Kā novēroja TV3 Ziņas, uz “Tautas sapulci” sanākuši vairāk nekā 300 cilvēku. Vairāki iedzīvotāji tur rokās plakātus ar uzrakstiem “Laiks būt patiesi brīviem”, “Nebarojiet oligarhus”, “Atdodiet mums valsti” u.c. uzsaukumus. Daži līdzi paņēmuši arī Latvijas karogu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākuma ievadā sanākušie vienojās kopīgā valsts himnas dziedāšanā, bet pēc tās uz skatuves kāpa viens no Jaunās konservatīvās partijas līderiem – Jānis Bordāns. Savā uzrunā viņš aicināja klātesošos uzņemties atbildību ne tikai par savu stūrīti, bet arī valsti kopumā. Tāpat Bordāns akcentēja, – valstī nedrīkst turpināties situācija, kurā lēmumi tiek pieņemti pēc sarunāšanas principa.

Akcijas dalībniekiem tiek dalīti informatīvi bukleti ar aicinājumu boikotēt tā dēvētajiem oligarhiem piederošos uzņēmumus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl