Komentāri
Nebaidies adoptēt senioru! Iedvesmojošs stāsts no cilvēkiem, kas adoptēja suņuku labākajos gados
Foto: Facebook / Labās mājas

Daudzi vēlas adoptēt mazus kucēnus vai kaķēnus, bet arī mājas mīluļi gados var sniegt īstu prieku. Lūk, patiess un iedvesmojošs stāsts no dzīvnieku patversmes Labās mājas.

Dzīvnieku patversme Labās mājas vēsta, ka nesen saimnieks atradies deviņus gadiņus vecajai suņu dāmai Milkai, kura patversmi par savām pagaidu mājām sauca kopš pagājušā gada aprīļa, kad kopā ar vēl vienu suņuku tika “arestēti” par klaiņošanu Krustpils ielas dārziņos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas jaunie saimnieki pauž prieku par savu ģimenes papildinājumu un viņu stāsts ir iedvesmojošs piemērs tam, ka suņuki-seniori sniedz prieku mājdzīvnieku mīļotājiem.

Foto

“Vārdu nemainījām, jo ļoti labskanīgs un viņai jau pierasts. Milka ir mīļa, jauka, jautra un ļoti labdabīga meitene. Viņa draudzējas ar visiem, lai nāk cilvēks vai kaķis, visi tiks samīļoti. Pat nemēģina kādu apbēdināt ar suņu blēņām. Tagad viņai ir jābūt par saimniecības vadītāju divām kaķenēm, kaziņai un vistu bariņam. Ļoti patīk gozēties pagalma zālītē un būt blakus saimniecei. Milkai ļoti patīk, ja viņu apskauj un samīļo, pati iet pie bērniem vai pieaugušajiem un meklē apskāvienus. Viņa ir tik kustīga, ka gandrīz nav iespējams nofotografēt bez pavadas, jo līdzko kāds pievērš viņai skatu, tā uzreiz tiek apbalvots ar klātbūtni un foto sanāk tikai auss vai aste. Ļoti atsaucīga un mīļa sunīte. Paldies par tādu jaukumu,” stāsta suņa saimnieki.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl