Komentāri
Neapmierinātie pasažieri asi kritizē lidostu Rīga; uzskata, ka lidosta nav gatava ārkārtas situācijām
Foto: Guntis Meisters, TV3 Ziņas

Kad pēc sprādziena draudiem lidostā Rīga atsākās pasažieru apkalpošana, aptuveni tūkstoš neapmierināto pasažieru drūzmējas pie reģistrācijas lodziņiem un sūdzas par to, ka lidosta, pēc viņu domām, šajā ārkārtas situācijā nav bijusi uzdevumu augstumos.

Guntis Meisters, TV3 Ziņas:

TV3 Ziņu satiktie cilvēki pauda galvenokārt neapmierinātību par divām lietām. Pirmkārt, pasažieri sūdzējās par to, ka lidostas klientiem netika sniegta pietiekama informācija par to, kas notiek. Tāpat cilvēki sūdzējās, ka neviens nemācēja pateikt, uz kurieni ir jāiet, cikos paredzēta izlidošana utt.

Tikmēr lidostas Rīga pārstāvji TV3 Ziņām norādīja, ka šāda ārkārtas situācija esot bijusi pirmo reizi un aicināja cilvēkus būt saprotošiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To, cik lieli zaudējumi lidostai radušies, lidostas amatpersonas vēl nav aprēķinājušas.

Kopumā saistībā ar sprādzienu draudiem lidostas pasažieriem pie lidostas ēkas nācās gaidīt no plkst. 7.00 rītā līdz plkst. 9.45.

Kopumā pie lidostas pirmdienas rītā lidostas darba atsākšanu gaidīja aptuveni tūkstoš cilvēku.

Foto:

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka pēc draudu zvana saņemšanas starptautiskajā lidostā Rīga pirmdienas rītā tika veikta pārbaude, taču sprādzienbīstams priekšmets netika atrasts, apstiprināja Valsts policijas preses pārstāve Sigita Pildava.

Ap plkst. 7.00 tika saņemts zvans par iespējamiem sprādziena draudiem lidostā, tika pieņemts lēmums veikt pilnīgu lidostas evakuāciju.

Nenotika nedz izlidojošie, nedz ielidojošie reisi, kamēr atbildīgie dienesti pārbaudīja, vai tiešām draudi pastāv.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl