Neaizmirsti par cimdiem un šalli! Jau šonakt paliks aukstāks!

Komentāri
Neaizmirsti par cimdiem un šalli! Jau šonakt paliks aukstāks!
Foto: LETA

Šodien maksimālā gaisa temperatūra vēl saglabāsies +4…+7° robežas un daudzviet gaidāms arī lietus. Tomēr jau naktī uz sestdienu, līdz ar lēnu līdz mērenu ziemeļu puses vēju, Latvijā ieplūdīs ievērojami aukstāks gaiss. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz -1…+4°, bet Vidzemē līdz -4…-5° atzīmei, savukārt dienas gaitā tā vairs ievērojami nepaaugstināsies.

Nakts uz svētdienu būs vēl nedaudz aukstāka, bet dienā valsts lielākajā daļā gaisa temperatūra vairs nepārsniegs 0…-5° atzīmi. Nedēļas nogalē nokrišņi gaidāmi galvenokārt Kurzemē un valsts dienvidu rajonos – naktī uz sestdienu lietus pakāpeniski pāries slapjā sniegā un sniegā, vietām veidosies apledojums. Turpmāk – gan sestdien, gan svētdien nokrišņi būs sniega veidā un gan Kurzemē, gan Zemgalē atkal veidosies sniega sega.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Darba nedēļas gaitā atmosfēras spiediens pakāpeniski paaugstināsies, tādēļ tikai nedēļas pirmajā pusē dažviet vēl nedaudz uzsnigs. Gaisa temperatūra turpinās pakāpeniski pazemināties – aukstākās naktis gaidāmas nedēļas vidū, kad, debesīm skaidrojoties, termometra stabiņš daudzviet noslīdēs līdz -9…-14° atzīmei. Dienās gaisa temperatūra teritorijas lielākajā daļā pieturēsies 0…-5° robežās, piekrastē arī gaidāmi īslaicīgi atkušņi, kamēr dažviet iekšzemes rajonos darba nedēļas otrajā pusē pat dienā gaiss neiesils virs -4…-9°.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl