Komentāri
Neaizmirstams brauciens trolejbusā vai smalkajā zemās grīdas tramvajā? Viss ir iespējams!
Tramvajs 11. novembra krastmalā. (Foto: LETA)

Sabiedriskā transporta uzņēmums Rīgas satiksme piedāvā noīrēt ne vien retro tramvaju, bet gan arī kādu no jaunajiem zemās grīdas tramvajiem vai kādu no vecāka gadagājuma tramvajiem, trolejbusiem vai autobusiem.

Kā portālam Skaties.lv stāstīja uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvis Vitkors Zaķis, šāda iespēja nav nekāds jaunums, un jau iepriekš šie sabiedriskā transporta līdzekļi bija pieejami nomā. Tiesa gan, nevarētu teikt, ka pieprasījums būtu milzīgs, taču ir gadījumi, kad kādu no sabiedriskā transporta līdzekļiem vēlas noīrēt jaunlaulātie vai citu svinību dalībnieki. Visbiežāk pieprasītais ir retro tramvajs, kas tika rekonstruēts 2007. gadā un nomai ir pieejams vasaras sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noīrētu retro tramvaju uz vienu stundu, būs jāšķiras no 85 eiro, savukārt ”parastā” – 15 metrus garā – tramvaja īre vienai stundai ir 170 eiro. Jāpiebilst, ka šādā tramvajā var satilpt vairāk nekā 330 cilvēku.

Līdzīgi ir arī ar autobusiem un trolejbusiem. Visdārgāk gan izmaksā jaunā zemās grīdas tramvaja noma – viena stunda šādā transportlīdzeklī izmaksā 215 eiro.

Jau ziņojām, ka interneta kompānija a/s Balticom sarīkojusi apsveikumu uzņēmuma darbiniecēm 8. martā, izvizinot dāmas jaunajā Rīgas satiksmes tramvajā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl