Neaizmirstams brauciens trolejbusā vai smalkajā zemās grīdas tramvajā? Viss ir iespējams!

Komentāri
Neaizmirstams brauciens trolejbusā vai smalkajā zemās grīdas tramvajā? Viss ir iespējams!
Foto: LETA

Sabiedriskā transporta uzņēmums Rīgas satiksme piedāvā noīrēt ne vien retro tramvaju, bet gan arī kādu no jaunajiem zemās grīdas tramvajiem vai kādu no vecāka gadagājuma tramvajiem, trolejbusiem vai autobusiem.

Kā portālam Skaties.lv stāstīja uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvis Vitkors Zaķis, šāda iespēja nav nekāds jaunums, un jau iepriekš šie sabiedriskā transporta līdzekļi bija pieejami nomā. Tiesa gan, nevarētu teikt, ka pieprasījums būtu milzīgs, taču ir gadījumi, kad kādu no sabiedriskā transporta līdzekļiem vēlas noīrēt jaunlaulātie vai citu svinību dalībnieki. Visbiežāk pieprasītais ir retro tramvajs, kas tika rekonstruēts 2007. gadā un nomai ir pieejams vasaras sezonā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noīrētu retro tramvaju uz vienu stundu, būs jāšķiras no 85 eiro, savukārt ”parastā” – 15 metrus garā – tramvaja īre vienai stundai ir 170 eiro. Jāpiebilst, ka šādā tramvajā var satilpt vairāk nekā 330 cilvēku.

Līdzīgi ir arī ar autobusiem un trolejbusiem. Visdārgāk gan izmaksā jaunā zemās grīdas tramvaja noma – viena stunda šādā transportlīdzeklī izmaksā 215 eiro.

Jau ziņojām, ka interneta kompānija a/s Balticom sarīkojusi apsveikumu uzņēmuma darbiniecēm 8. martā, izvizinot dāmas jaunajā Rīgas satiksmes tramvajā.

Lasi vēl