Komentāri
Ne īsti krievi, ne latvieši – tā Latvijā jūtas mazākumtautību jaunieši
FOTO: LETA

Ne īsti krievi, ne latvieši – tā Latvijā jūtas mazākumtautību jaunieši. Ko darīt, lai veicinātu saliedētību? Šodien parlamentārieši uzklausīs pētniekus, kas vērtējuši mazākumtautību skolēnu piederības sajūtu Latvijai.

Viens no risinājumiem būtu stiprināt nacionālās identitātes sajūtu arī ārpus valodas jautājuma. Pētījumi liecina, ka vienotība ar latviešiem rodas kopīgos pasākumos, piemēram, sporta sacensībās, kā arī tādos svētkos kā 18. novembris un Jāņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pētnieki arī iesaka izvairīties pretstatīt krievu un latviešu valodu. Viena iespēja būtu saskatīt mazākumtautību jauniešiem krievu valodu kā pirmo, mātes valodu, bet latviešu – kā dzimtenes valodu.

Tā kā jaunieši politiķus saredz kā galvenos konflikta veicinātājus, eksperti uzskata, ka būtiska ir arī latviešu politiķu cieņa pret krievu valodā runājošajiem, un arī tāda pati krievvalodīgo politiķu attieksme pret latviešiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl