“Nē, bija jau paredzams, ka tur būs baigā auza!” Cilvēki stāsta par Dziesmu un deju svētku biļetēm

3 komentāri
“Nē, bija jau paredzams, ka tur būs baigā auza!” Cilvēki stāsta par Dziesmu un deju svētku biļetēm
Foto: LETA

Skandālu epicentrā pēdējās dienās bijuši Latvijas simtgades Dziesmu un deju svētki, bet, jo īpaši ažiotāža par biļešu tirdzniecību.

“900 sekundes” nolēma uzrunāt iedzīvotājus un noskaidrot, vai cilvēki šogad apmeklēs svētku pasākumus un vai izdevās nopirkt biļetes.

Santa un Montijs: Šogad laikam, ka neiešu, nepaspēju biļetes nopirkt. Un arī, redzot to, kā bija ar “Biļešu paradīzes” kasēm, ka stāvēja rindā un nedabūja. Tad domāju, ka nepirkšu, jo nevarēja zināt, vai pēc tam viņas varēs dabūt.

Anita: Es esmu biļetes uzticējusi, par cik man dvīņumāsa Rīgā dzīvo, tā kā esmu viņai uzticējusi. Svēta lieta, kaut kā jāizkārtojas ir. Un vēl simtgades.

Irēna un Andris: Mēs dabūjām biļetes, un viss ir kārtībā. Uz galvenajiem koncertiem. Filharmonijā nopirkām. Zinot to, ka internetā ļoti daudzi iet, mēs nopirkām kasē. Nu, rindā kādas pāris stundas stāvējām.

Rebeka: Nē, jo biļetes vairs nebija, bet es, visticamāk, skatīšos tāpat. Es dzirdēju, ka varēs caur TV, tā kā tā ir laba iespēja man.

Terēze: Nē, nē, neiešu. Ko tad es tur vecs cilvēks darīšu.

Elvis: Nu, ja dabūšu biļetes brīnumainā kārtā, tad, jā. – Vai tu jau mēģināji?- Nē, bija jau paredzams, ka tur būs “baigā auza”.

3 komentāri