Nē bezdarbam Latvijā! “Panākumu skola” reģionālos bezmaksas pasākumos turpina iedvesmot Latvijas nākotnes līderus

0 Komentāru
Nē bezdarbam Latvijā! “Panākumu skola” reģionālos bezmaksas pasākumos turpina iedvesmot Latvijas nākotnes līderus
Foto: Publicitātes foto

“Panākumu skola” turpina Latvijas tūri, palīdzot veidot valsts nākotnes līderus un iedvesmojot jauniešus sasniegt mērķus, veidot interesantu dzīvi, karjeru un biznesu. Nākamā tikšanās 11. aprīlī Jūrmalā ar iedvesmojošiem cilvēkiem, kuriem jau ir izdevies izveidot tādu dzīvi, kādu viņi paši vēlas.

Programmas #PanākumuSkola mērķis ir atbalstīt jauniešus darba gaitu un veiksmīgas karjeras uzsākšanā, attīstot būtiskākās dzīves un uzņēmējdarbības prasmes un veicinot kontaktu tīkla veidošanos. Iespējas ir – saskaņā ar nule publiskotajiem Eiropas Savienības (ES) statistikas biroja “Eurostat” datiem Latvijā 2019. gada februārī bezdarba līmenis bija 7,2%. Šis rādītājs ir augstāks nekā vidēji ES.

”Darba devēji saskaras ar dažādiem izaicinājumiem, kuru risināšanai noder jauniešu zināšanas un prasmes. Cilvēkresursu trūkums rosina meklēt jaunas sadarbības formas, lai uzrunātu tieši jauniešus, kuri ir aktīvi, enerģiski, viņiem piemīt labas digitālās prasmes, un viņi arvien tiecas apgūt jaunas zināšanas.

Šādi darbinieki var būt liela veiksme, ja darba devējs prot atrast īsto pieeju un integrēt ne tikai jaunu darbinieku, bet arī pielāgot darba vidi un arī pats mainīties līdzi tendencēm. Lai jauniešiem palīdzētu īstenot savu potenciālu, mums ir prieks sadarboties projektā #PanākumuSkola. Tā ir iespēja kopīgiem spēkiem iedvesmot un motivēt jauniešus īstenot savu potenciālu,” saka Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) ģenerāldirektore Līga Meņģelsone.

Bezmaksas seminārā 11. aprīlī viņiem un citiem interesentiem par savu pieredzi stāstīs:

  • TV un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare – vada STAR FM raidījumu “Zoopasta”, filmējusies kinofilmā “Es mīlu jūsu meitu”, vadījusi tādus TV šovus kā “Dziesmu Duelis”, “Saimnieks meklē sievu”, “Dziedi ar zvaigzni” un daudzus citus. Baiba dalīsies pieredzē, zināšanās un pastāstīs, kā un kur atrast savu aicinājumu, piepildīt dzīvi un karjeru.
  • uzņēmēja Anna Andersone – viena no kustības “Riga TechGirls” līdzradītājām, darbojas jaunuzņēmumu komūnas “TechHub Riga” valdē. Anna ir izveidojusi zīmolu “Be-with”, un iepriekš arī tādus uzņēmumus, kas guvuši starptautiskus panākumus – “Froont”, “Berta CMS”, koprades telpu The Mill. Anna jauniešiem pastāstīs par to, kā sāka savas gaitas jaunuzņēmumu vidē un ko iemācījās šo gadu laikā, arī dibinot uzņēmumus.
  • prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede – viņa specializācija ir publiskā runa un prezentēšana. Oskara inženiera (Mg.sc.ing.) un biznesa vadības (MBA) izglītība, analītiskā domāšana, kā arī uzstāšanās pieredze daudzu gadu garumā dod viņam iespēju palīdzēt saviem klientiem noteikt uzņēmuma/produkta vērtības piedāvājumu un prezentēt tās. Oskars interesējas par veiksmīgas publiskas uzstāšanās faktoriem, kā arī par jaunākajām tendencēm prezentāciju gatavošanā un spēcīga iespaida radīšanā. Jauniešiem viņš pastāstīs, kā sasniegt līmeni, kad iespējams droši un pārliecinoši komunicēt ar citiem lietišķajā vidē, darba intervijās un, uzstājoties publiski.
  • viens no reklāmas nozares pionieriem Latvijā Ēriks Stendzenieks – izveidojis un vada ”Latvian Art Directors Club’. Ēriks ir studējis Mākslas akadēmijā Latvijā, maģistra grādu komunikāciju dizainā ieguvis Londonā un ieguvis arī maģistra grādu biznesa vadībā prestižajā ‘Berlin School of Creative Leadership’. Ērika reklāmas aģentūra “MOOZ” ir Latvijā apbalvotākā aģentūra un Baltijā vienīga, kas tikusi pie četrām pasaules reklāmas festivāla “Cannes Lions” izcilības balvām. Ēriks pastāstīs, kā attīstīt radošumu un kāpēc tieši tas būs ļoti nepieciešams nākotnē.

Laipni gaidīti būs visi interesenti, īpaši jaunieši vecumā no 18 līdz 30 gadiem. Pasākums ir bez maksas un notiks 11. aprīlī no plkst. 18.00 līdz 21.00 Jūrmalas Kultūras centrā, Jomas ielā 35. Ierašanās no 17.15, lai būtu laiks iepazīties un iegūt jaunus un vērtīgus kontaktus. Reģistrācija pasākumam ir šeit.

Šis būs pirmais pasākums 2019. gadā. Divos iepriekšējos gados semināri notika Rīgā, Cēsīs, Liepājā un Rēzeknē. Tos kopumā apmeklēja 680 dalībnieki.

Projekta #PanākumuSkola ietvaros norisinās bezmaksas semināri jauniešiem dažādās Latvijas pilsētās. Šī programma ir starptautiska un kopumā tiek realizēta 28 valstīs laika periodā no 2017. līdz 2020. gadam.

0 Komentāru