NBS komandiera kandidātu lokā patlaban ir 8 augstākā līmeņa virsnieki

Komentāri

Nacionālo Bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube no amata atkāpies divus gadus pirms pilnvaru termiņa beigām. Viņš uzsvēra, ka nekādu slēptu iemeslu notikušajam neesot, vienkārši pienācis laiks NBS komandiera vietu atdot gados jaunākam profesionālim. Tāpat arī Valsts augstākās amatpersonas noliedz, ka Graube bijis spiests aiziet no NBS komandiera posteņa. Tagad tiek meklēts viņa pēctecis.

Graube amata pienākumus turpināšot pildīt līdz brīdim, kamēr tiks apstiprināts jauns NBS komandieris. Izvirzīšanas procedūra ir stingri reglamentēta – jauno komandieri iesaka aizsardzības ministrs. Ja prezidents to akceptē, Saeimas deputāti balso par kandidātu. Saeimas deputāts, Nacionālās drošības padomes loceklis Ainars Latkovskis uzskata, ka komandiera vietu ieņems kāds no ģenerāļiem. Tāpat ir izskanējis, ka kandidātu lokā esot astoņi augstākā līmeņa virsnieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl