”Nāves spriedums mūsu tautai” – ar skaļiem saukļiem pie Saeimas piketē pret bēgļiem

6 komentāri

Rīgā notikusi kārtējā aktīvistu akcija pret “uzspiesto imigrāciju’’. Kopumā apmēram simts cilvēku ceturtdienas vakarā pie Saeimas piketēja pret bēgļu uzņemšanu.

Šī ir jau trešā publiskā akcija pret bēgļu uzņemšanu, ko rīko partija Nacionālā savienība Taisnīgums un biedrība Tēvijas sargi. Šoreiz protestētāji ir pret Latvijai uzspiestajiem un, viņuprāt, valdības prettiesiski šeit ievestajiem nelegālajiem imigrantiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairums protestētāju ir vecāka gadagājuma cilvēki, kuriem rokās ir plakāti ar uzrakstiem: “Dievs, piedod mūsu valdībai, jo tā nesaprot, ko dara!”, “Piekrist uzņemt imigrantus nozīmē parakstīt nāves spriedumu mūsu tautai”, “Viena Eiropa, vienas kvotas, viens Junkers”. Uz kāda no plakātiem attēloti ministri, Ministru prezidente un Valsts prezidents, bet blakus rakstīts: “Pieprasām demisiju!”

Pasākums noritēja mierīgi, bez starpgadījumiem un to uzraudzīja liels skaits policistu.

Foto!

Skaties video:

TOP komentāri

 • tūdaliņš
  +6 +6 0

  tūdaliņš

  Palīdzi Dievs, mūsu Latvijas tautai,
  saved uz gaismas ceļiem to saiemu
  no tumsas ārā kur lepnums pūst
  lai nenodod tautu kurai slikti kļūst
 • Liidzjuteejs
  +4 +4 0

  Liidzjuteejs

  Es piekriitu piketeetaajiem un tadu ir l,oti daudz, cereesim,ka spesim aizstavet savu Teevzemi no izniiciibas posta, ko uzspiezz muusu tautai.
 • Omite

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl