“Nāves spēle” izplatās: Rīgā bērni metas zem riteņiem

12 komentāri

Saņemta satraucoša informācija – galvaspilsētā fiksēti pirmie gadījumi, kad vietās, kur notiek intensīva satiksme, pusaudži apzināti metas zem auto riteņiem.

Tas otrdien, 28. februārī, izskanēja Rīgas domē notikušajā sanāksmē, kurā pašvaldības speciālisti kopā ar likumsargiem, skolu pedagogiem, kā arī vecāku organizācijām sprieda par preventīviem pasākumiem, lai mazinātu bērnu iesaisti bīstamās spēlēs sociālajos tīklos, kas rada draudus viņu veselībai un pat dzīvībai.

Pašreiz Rīgas skolās ir bijuši daži gadījumi, kad bērnam uz ķermeņa konstatēti paša radīti savainojumi, un ar šiem bērniem jau strādā psihologs.

Nav konstatēti tādi gadījumi, par kuriem būtu ārkārtīgi jāuztraucas, bet no skolām tiek saņemta informācija, ka bērniem parādās arvien izteiktāka interese par tā dēvētajām nāves spēlēm. Tā, piemēram, šobrīd bērnu vidū ļoti izplatīta ir spēle, kuras laikā jāskrien pāri ielai pie intensīvas satiksmes, tad to nofilmē un ievieto sociālajos portālos. Tāpēc pašvaldība aicina autovadītājus pievērst uzmanību šādiem gadījumiem un par tiem ziņot policijai.

Šobrīd policisti nevienu aiz rokas nav pieķēruši. Ir tikai aculiecinieku liecības un redzētie video internetā. Arī šīs ielas jau ir apzinātas un policija pie tām dežurē pastiprināti.

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

 • Santa

  Santa

  Nu pareklamējiet biežāk vēl! Vēl vairākiem sagribēsies! Tie, kas nezināja, tagad uzzinās!
 • Vija
  +9 +4 -5

  Vija

  Tieši tā,sacēla vētru ūdens glāzē.Visur tagad pilns ar informāciju,protams ,ka bērniem ziņkāre būs lielāka un daudz ko gribēs pamēģināt.Nevajag jau tā reklamēt!
 • PRESTIGE

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl