Komentāri

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) nodaļās nepārtraukti ir vērojama cilvēku drūzmēšanās. Klienti nāk pēc jaunām pasēm, identifikācijas kartēm, uzturēšanās atļaujām. Taču no nākamā gada rindas varētu kļūt vēl garākas.

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei (PMLP) vairs nebūs naudas, lai izmaksātu atalgojumu aptuveni 50 darbiniekiem. Papildu cilvēki tika pieņemti darbā, lai četrās Rīgas nodaļās klientus apkalpotu 12 stundas katru darba dienu. Nākamgad to darba laiks varētu sarukt – līdz sešām stundām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Lai nepieļautu štatu samazināšanu, Iekšlietu ministrijas vadība ir atradusi finanses darbinieku algām pārvaldes iekšienē. Taču Finanšu ministrija iebilst pret sasteigtu naudas pārdali un aicina problēmu risināt nākamā gada budžeta kontekstā.

Skaties video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl