NATO mācību laikā Latvijā var parādīties provokācijas un viltus ziņas, brīdina drošības iestādes

2 komentāri
NATO mācību laikā Latvijā var parādīties provokācijas un viltus ziņas, brīdina drošības iestādes
Edijs Pālens / LETA

Latvijā ierodas NATO karavīri, un pēc divām nedēļām notiks NATO bataljona svinīga sagaidīšana. Drošības iestādes brīdinājušas, ka jābūt gataviem provokācijām un viltus ziņām.

Jānis Sārts
NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītāju

Visdrīzāk mūs sagaida dažādas viltus ziņas. Mēs redzējām virkni viltus ziņu jau tad, ka karavīri ieradās Lietuvā. Ziņas bija gan par to, ka NATO karavīri izvarojuši mazgadīgu meiteni, gan par to, ka bataljona komandieris ir prokrievisks. Svarīgi ir neļauties šīm ziņām un pārbaudīt, pirms izdarīt secinājumus. Latvijā tādas pilnīgas viltus ziņas neesam redzējuši.

Bez viltus ziņām NATO mācību laikā, iespējams, Latvijas informācijas vidē varētu parādīties arī dažās provokācijas, piemēram, manipulētas ziņas, kurās iekļauti nepatiesi fakti.

Video

TOP komentāri

 • tā jau gan
  +2 +2 0

  tā jau gan

  Paklausīsimies ko sola pirms vēlēšanām un tad salīdzināsim ar to, ko dara pēc tam un tie jau ir meli, nevis viltus ziņas. Mums prezidents nezin, kur un ar ko paredzētas vakariņas, tas ir normāli?
 • Fakts
  +2 +2 0

  Fakts

  Latvijā nepārtraukti publicē viltus ziņas. Esam jau pieraduši. Arī ziņa , ka ''krievi nāk'' tiek publicēta 27 gadus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl