2 komentāri

Latvijā ierodas NATO karavīri, un pēc divām nedēļām notiks NATO bataljona svinīga sagaidīšana. Drošības iestādes brīdinājušas, ka jābūt gataviem provokācijām un viltus ziņām.

Jānis Sārts
NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra vadītāju

Bez viltus ziņām NATO mācību laikā, iespējams, Latvijas informācijas vidē varētu parādīties arī dažās provokācijas, piemēram, manipulētas ziņas, kurās iekļauti nepatiesi fakti.

Video

TOP komentāri

 • tā jau gan
  +2 +2 0

  tā jau gan

  Paklausīsimies ko sola pirms vēlēšanām un tad salīdzināsim ar to, ko dara pēc tam un tie jau ir meli, nevis viltus ziņas. Mums prezidents nezin, kur un ar ko paredzētas vakariņas, tas ir normāli?
 • Fakts
  +2 +2 0

  Fakts

  Latvijā nepārtraukti publicē viltus ziņas. Esam jau pieraduši. Arī ziņa , ka ''krievi nāk'' tiek publicēta 27 gadus.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl