Namu pārvaldnieks grib netaisni rīkoties, taču “uzraujas” uz Degpunktā producenta

2 komentāri

Kāda dzīvokļa īpašniece Rīgā 2011. gadā aizslēdza sava mitekļa durvis un emigrēja, nemaksājot vairs ne centa par komunālajiem maksājumiem un kredītu. Tagad netaisnīga namu pārvaldnieka dēļ komunālo maksājumu parādu nākas segt kaimiņiem. Šajā mājā dzīvo arī raidījuma Degpunktā producents Agris Blūmfelds, kas tagad skaidro šo netaisnību.

Runa ir par SIA Brūvers namu pārvaldnieks apsaimniekotu namu. Jaunais pārvaldnieks minētās mājas iedzīvotājiem pastkastēs sameta līgumus, kuros tika iekļauts šāds punkts – iedzīvotājiem par pienākumu tiek noteikta citu dzīvokļu komunālo parādu nomaksa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāds punkts līgumā būtu palicis neviena nepamanīts, ja jau pirmajā pilnajā rēķinā katram iedzīvotājam klāt nebūtu nācis papildu maksājums par dzīvokli Nr. 14, kurā jau vairākus gadus neviens nedzīvo.

Faktiski jaunais līgums paredz to, – ja kaimiņš ir nodzēries alkoholiķis un ne par ko nemaksā vai, kā šajā gadījumā, aizbraucis no valsts – viņa parādus par siltumu, ūdeni, elektrību un visu pārējo maksā pārējie iedzīvotāji. “Tā kā pats dzīvoju šajā mājā, vērsos ar lūgumu pie pārvaldnieka un biedrības mainīt un izņemt no līguma šo netaisnīgo punktu,” ziņo raidījuma Degpunktā producents Agris Blūmfelds.

Pārvaldnieka pārstāve Ksenija Valevina atteicās to darīt. Tāpat arī SIA Brūvers namu pārvaldnieks jurists Uģis Rengarts nebija pretimnākošs.

Jurists atzīst, ka punkts ir prettiesisks, bet mainīt to negrasās. Uz jautājumu, kam būtu jāmaksā par parādnieka dzīvokļa komunālo un apsaimniekošanas maksu visu šo laiku, Uģis Reingarts e-pasta sarakstē atbild šādi:

Protams, nav godīgi, ka ir jāmaksā citiem mājas iedzīvotājiem, tomēr mājas iedzīvotāji ir visvairāk ieinteresēti nodzēst šos parādus, lai saņemtu nepieciešamos pakalpojumus.

Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centrā norāda, ka šāda rīcība ir prettiesiska, līdz ar to šāds līgums nemaz nav spēkā. Mājas iedzīvotāji tagad var doties uz tiesu un tur mēģināt panākt savu taisnību.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Rīdzeniece
  0 0 0

  Rīdzeniece

  Jums ir baigi "veicies" ar jūristu Uģi Rengartu. Tāds Jūrists novedis līdz ubagošanai!
 • ah
  0 0 0

  ah

  Super Jurists! Ieliek līgumā punktu, kuru pats publiski atzīst par prettiesisku! Nez, kurā augstskolā mācījies.....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl