2 komentāri

Kāda dzīvokļa īpašniece Rīgā 2011. gadā aizslēdza sava mitekļa durvis un emigrēja, nemaksājot vairs ne centa par komunālajiem maksājumiem un kredītu. Tagad netaisnīga namu pārvaldnieka dēļ komunālo maksājumu parādu nākas segt kaimiņiem. Šajā mājā dzīvo arī raidījuma Degpunktā producents Agris Blūmfelds, kas tagad skaidro šo netaisnību.

Runa ir par SIA Brūvers namu pārvaldnieks apsaimniekotu namu. Jaunais pārvaldnieks minētās mājas iedzīvotājiem pastkastēs sameta līgumus, kuros tika iekļauts šāds punkts – iedzīvotājiem par pienākumu tiek noteikta citu dzīvokļu komunālo parādu nomaksa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāds punkts līgumā būtu palicis neviena nepamanīts, ja jau pirmajā pilnajā rēķinā katram iedzīvotājam klāt nebūtu nācis papildu maksājums par dzīvokli Nr. 14, kurā jau vairākus gadus neviens nedzīvo.

Faktiski jaunais līgums paredz to, – ja kaimiņš ir nodzēries alkoholiķis un ne par ko nemaksā vai, kā šajā gadījumā, aizbraucis no valsts – viņa parādus par siltumu, ūdeni, elektrību un visu pārējo maksā pārējie iedzīvotāji. “Tā kā pats dzīvoju šajā mājā, vērsos ar lūgumu pie pārvaldnieka un biedrības mainīt un izņemt no līguma šo netaisnīgo punktu,” ziņo raidījuma Degpunktā producents Agris Blūmfelds.

Pārvaldnieka pārstāve Ksenija Valevina atteicās to darīt. Tāpat arī SIA Brūvers namu pārvaldnieks jurists Uģis Rengarts nebija pretimnākošs.

Jurists atzīst, ka punkts ir prettiesisks, bet mainīt to negrasās. Uz jautājumu, kam būtu jāmaksā par parādnieka dzīvokļa komunālo un apsaimniekošanas maksu visu šo laiku, Uģis Reingarts e-pasta sarakstē atbild šādi:

Protams, nav godīgi, ka ir jāmaksā citiem mājas iedzīvotājiem, tomēr mājas iedzīvotāji ir visvairāk ieinteresēti nodzēst šos parādus, lai saņemtu nepieciešamos pakalpojumus.

Savukārt Patērētāju tiesību aizsardzības centrā norāda, ka šāda rīcība ir prettiesiska, līdz ar to šāds līgums nemaz nav spēkā. Mājas iedzīvotāji tagad var doties uz tiesu un tur mēģināt panākt savu taisnību.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Rīdzeniece
  0 0 0

  Rīdzeniece

  Jums ir baigi "veicies" ar jūristu Uģi Rengartu. Tāds Jūrists novedis līdz ubagošanai!
 • ah
  0 0 0

  ah

  Super Jurists! Ieliek līgumā punktu, kuru pats publiski atzīst par prettiesisku! Nez, kurā augstskolā mācījies.....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl