Komentāri

Kaudzes ar kurināmo materiālu zem galda vai istabas stūros, iespēja, ka var uznest tik, cik nepieciešams, ir zudusi, jo nu divām daudzdzīvokļu ēkām Cēsu ielā likvidētas visas iespējas malkas vai brikešu glabāšanai. 

Pie mājām kādreiz bijuši šķūnīši, bet tie atradušies uz kaimiņa zemes. Katrs ar savu īpašumu dara, kā grib, un zemes īpašnieks būves 2001. gadā nojaucis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Namu pārvalde kā noliktavu ļāvusi izmantot telpas pagrabā, bet līdz brīdim, kad arī tās telpas iedzīvotājiem nācies atbrīvot. Atklājies, ka pagrabs no sākta gala bijis domāts kā dzīvojamās telpas un pieder pašvaldībai, kas īpašumu nolēmusi pārdot.

”Šobrīd šis dzīvoklis atrodas mūsu pamatlīdzekļu uzskaitē. Namīpašums ir nodots Rīgas namu pārvaldnieka apsaimniekošanā. 24. septembrī ir noslēgts dzīvokļa īpašuma pirkuma līgums un to ir iegādājusies fiziska persona,” norāda Rīgas domes īpašumu departamenta pārstāve, Baiba Gailīte.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl