Nama īrnieki sūdzas par nejauku īpašnieci

Komentāri

Kad konkrētas ēkas, objektus sāk apsaimniekot jauns saimnieks, nereti notiek pārmaiņas, kuru dēļ ne visiem no tām ir labums. Viss mainās un attīstās. Tā gadījies Lāčplēša ielas 68 nama īrniekiem Rīgā.

Namam uzradusies jauna, enerģiska saimniece, kas sākusi namu atjaunot. Pamatā visi līdzšinējie īrnieki no nama aizgājuši, palikuši vien daži. Viņi sūdzas: “Dzīvot šeit neiespējami! Putekļi, netīrība. Man jāguļ, bet šie trokšņi. Apakšējā dzīvoklī nojauca sienas, kas ir tieši zem mums, nemaz neinteresējoties, kā mēs dzīvosim. Nav nevienas nesošās sienas, grīda brūk, turas uz 15 centimetriem gar sienu. Namīpašniece vien pasmaidīja un teica – mēs domājam par to, lai jūs nenokristu. Bet, ja mēs būtu nokrituši, kad viņi jauca nost sienas? Šausmas. Es biju šokēts saimnieces attieksmes dēļ.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īrnieks norāda, ka īpašniece visiem iespējamiem veidiem cenšas viņus izmest uz ielas, nedodot kompensāciju, neierādot jaunu mitekli. Apsaukā, cenšas iebaidīt.

Vairāk skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl