Komentāri

Iedzīvotāji, kuru dzīvokļu namu kāpņutelpas apsēduši narkomāni, jūtas bezspēcīgi. Atkarīgie ne vien biedē apkārtējos, bet arī draud, skaļi uzvedās un pat nekautrējas nodoties visai intīmiem priekiem.

“Narkomāni nemaz nekaunējas! Duras tepat, līdzi ņemot arī savus bērnus, kas vēl ir bērnu ratiņos! Nodarbojas ar seksu – tepat uz palodzes!” sašutis ir kāda koka nama iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Namā uz Ģertrūdes un Valmieras ielas stūra atrodamas neskaitāmas šļirces, kas mētājas gan pie mājas, gan telpās – sabāztas pa stūriem. Ja pieaugušie tās neaiztiek, tad var gadīties, ka bērni gan ziņkāres vadīti tās varētu paņemt.

Nama iedzīvotāji mēģinājuši ar narkomāniem cīnīties, zvanot policijai, taču lielas jēgas no tā gan nav. Kamēr policijas ekipāža patrulē pie mājas, tikmēr no apreibinošajām vielām atkarīgie izklīst, taču, tiklīdz likumsargi aizbrauc, narkomāni atkal ir klāt.

Raidījums Bez Tabu ziņo – lai šādu situāciju novērstu, pirmkārt, būtu jāprasa nama apsaimniekotājam ierīkot aizslēdzamu kāpņutelpu. Tāpat var lūgt policijai iekļaut māju regulāro patruļu maršrutu sarakstā!

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl