Nama iedzīvotājus apsēduši narkomāni, kas mētā šļirces un duras kāpņutelpā

Komentāri

Iedzīvotāji, kuru dzīvokļu namu kāpņutelpas apsēduši narkomāni, jūtas bezspēcīgi. Atkarīgie ne vien biedē apkārtējos, bet arī draud, skaļi uzvedās un pat nekautrējas nodoties visai intīmiem priekiem.

“Narkomāni nemaz nekaunējas! Duras tepat, līdzi ņemot arī savus bērnus, kas vēl ir bērnu ratiņos! Nodarbojas ar seksu – tepat uz palodzes!” sašutis ir kāda koka nama iedzīvotājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto!

Namā uz Ģertrūdes un Valmieras ielas stūra atrodamas neskaitāmas šļirces, kas mētājas gan pie mājas, gan telpās – sabāztas pa stūriem. Ja pieaugušie tās neaiztiek, tad var gadīties, ka bērni gan ziņkāres vadīti tās varētu paņemt.

Nama iedzīvotāji mēģinājuši ar narkomāniem cīnīties, zvanot policijai, taču lielas jēgas no tā gan nav. Kamēr policijas ekipāža patrulē pie mājas, tikmēr no apreibinošajām vielām atkarīgie izklīst, taču, tiklīdz likumsargi aizbrauc, narkomāni atkal ir klāt.

Raidījums Bez Tabu ziņo – lai šādu situāciju novērstu, pirmkārt, būtu jāprasa nama apsaimniekotājam ierīkot aizslēdzamu kāpņutelpu. Tāpat var lūgt policijai iekļaut māju regulāro patruļu maršrutu sarakstā!

Skaties video!

Lasi vēl