Komentāri

Ceturtdien, 17. maijā, Latvijā klajā nākusi kāda īpaša grāmata – tajā apkopotas trimdas tautiešu atmiņas par to, kā viņam izdevās apvienot dzīvi savā mītnes zemē ar cīņu par dzimtenes neatkarību.

Šie stāsti atspoguļoti grāmatā ar nosaukumu “Nyet, Nyet, Soviet!”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nyet, Nyet, Soviet!” – tas ir bijis ne tikai politiskās demonstrācijās un akcijās skaļi izkliegts vai uzrakstīts sauklis, bet tā bija arī trimdas latviešu pārliecinoši uzturēta doma un sajūta 46 gadu garumā Latvijas okupācijas laikā.

Un nu ir izdota un atvērta grāmata, kurā apkopti gandrīz 60 cilvēku atmiņu stāsti.

Grāmatā atspoguļotas arī politiskās akcijas un demonstrācijas, kuras Latvijas okupācijas laikā norisinājās ASV, Austrālijā, Lielbritānijā, Kanādā, Vācijā un Zviedrijā.

Grāmatā atspoguļotajās atmiņās atklāti iemesli dalībai demonstrācijās. Izrādās, tie ne vienmēr sakņojusies patriotismā, daudzkārt no svara bijusi kopības sajūta un interesantākas dzīves meklējumi.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl