Komentāri
Naktī visvairāk sasnidzis Siguldā; Kurzemē sniega sega jau rūk
(Foto: LETA)

Naktī visvairāk snidzis Siguldā, kur šorīt bija izveidojusies 20 centimetrus bieza sniega kārta. Savukārt Kurzemē līdz ar atkušņa atnākšanu sniega sega kļūs arvien plānāka, turklāt šodien sniegs kusīs arī valsts austrumos, vēsta Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Siguldā vakar vakarā bija 13 centimetru bieza sniega sega, bet naktī sniga, un šorīt mērījumi rādīja 20 centimetru augstu sniega kārtu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā Latvijā biezāka sniega sega ir valsts austrumos – Rēzeknes novadā pie Griškāniem sniega sega ir 14 centimetru bieza, Alūksnē – 13 centimetrus bieza, savukārt Rīgā sasnigusi 11 centimetrus bieza sniega sega.

Tikmēr Latvijas rietumos gaisa temperatūra paaugstinājusies, un tur sniegs jau kūst. Ventspils novada Vičakos vakar pēcpusdienā bija 18 centimetru bieza sniega sega, bet tagad tā sarukusi jau līdz deviņiem centimetriem.

Piekrastē temperatūra jau turas plusos, dienas laikā arī valsts centrālajos un austrumu rajonos temperatūra būs nulle plus pieci grādi, līdz ar to sniegs pamazām kusīs.

Sinoptiķi prognozē, ka atkusnis Latvijā saglabāsies arī 2015.gada pirmajās dienās. Nākamā gada pirmajā dienā nokrišņu būs maz, bet turpmākajās dienās gaidāms lietus un slapjš sniegs. No jauna ziemeļu vēji Latvijā iegriezīsies ap 5.janvāri, kad teritorijas lielākajā daļā atkal piesals un naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz mīnus pieciem, mīnus deviņiem grādiem, piekrastes rajonos gan saglabāsies pozitīva temperatūra. Gaidāms arī sniegs. Tomēr stabili ziemas laika apstākļi jaunā gada sākumā nav gaidāmi, jo janvāra pirmās dekādes izskaņā Latvijā atkal gaidāma siltāku gaisa masu ieplūšana.

Laika ziņas

Lasi vēl